Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor engedtétek a nagyszül...

Ti mikor engedtétek a nagyszülöknek a látogatást a baba születése után?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 21:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te, hogy tervezed?
2020. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim és a testvérem és családja már a kórházban benn voltak és aznap is jöttek, mikor hazamentünk (a kicsi a bátyámon aludt először egy igazán jót. 2 órán keresztül meg sem mert mozdulni:) . Anyósom és párom testvére és családja 1 hetesen látta a gyerekeket.

Mindenkinek nagyon örültünk.

2020. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
3 naposan, amikor haza jottunk a korhazbol. Ugyanis a 2 mama volt addig a naggyal amig a parom bejott ertunk.
2020. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, tudom, hogy gyakoris szemmel szörnyűek vagyunk, és jól le leszek pontozva 😁 de mindkét nagyi ott volt a szülésnél, kint a váróban izgultak együtt, és mivel anyósom védőnő abban a kerületben, ismert a kórházban mindenkit, így láthatták a fiamat is kb fél órásan egy percre, és nagyon boldogok voltak. Mivel nem készült el a lakásunk időre, még 2 hétig anyuéknál laktunk mikor "haza"mehettünk, anyósom 3x volt 1-1 órát látogatóban. Utána hetente jöttek 1-1x felváltva.

Ez a mi családunkban amúgy nem engedés alapon működik, a szüleink, testvéremék is családtag számban vannak, hetente találkozunk, közösen karácsonyozunk, ünneplünk, és nekünk így jó, nagyon jó a viszony :)

2020. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném hogy ha a nagyszülők meglátják az unokájukat, ne lehetne családdá válni. Mi köze a kettőnek egymáshoz?


Már a kórházba másnap bejött anyum, kövi nap másik mama. Egy hét múlva már az egész család, ugyanis épp karácsony volt.

2020. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Anyum, tesóim jöttek, hogy találkozhassanak velünk mire kijöhetünk a szülőszobáról.
2020. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
A mi esetünkben távol laknak a szülők, szóval vendégeskednének is, nem csak jönnének meg mennének, erre az esetre is kíváncsi lennék.
2020. máj. 7. 07:31
 18/29 anonim ***** válasza:
A szüleim szülés másnapján bejöttek látogatni a kórházba a dédikkel együtt (együtt laknak), de nem maradtak csak negyed órát. Nekik is jó volt, nekem is jó volt, a babát még nem kérdeztem. Ez tavaly volt, koronavírusnak híre-hamva sem volt még, de alapvető volt, hogy maszkot viseltek mindannyian és kezet fertőtlenítettek. Csak a nagymama vette föl, a többiek nem merték még. A hazaérkezés után 2 nappal is jöttek, aztán utána néhány naponta valamelyikük erre járt, maradt fél órát, besegített valami háztartási dologban és hozott ebédet. De mi nagyon közel lakunk egymáshoz, 4 km-re. Párom szülei sajnos nem élnek már, de ők is jöhettek volna bármikor. Szerintem semmi köze a családdá válásnak ahhoz, hogy egy közeli rokon,akivel amúgy is napi szintű lesz a kapcsolat, meglátogat negyed órára. Mindenkinek más az igénye, én nagyon örültem nekik.
2020. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Lekerültek a korára a picik, oda anya bejöhetett pár napos korukban. 10 nap után mentünk haza, szüleim aznap beugrottak, anyósék később jöttek, 6 hetes korukig csak 1x látták őket. Egyébként úgy volt megbeszélve, hogy közeli család, szülők-testvérek jöhetnek az elején már, távolabbi családnak majd szólunk, ha jöhetnek.
2020. máj. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálunk is messziről (több 100 km) jöttek látogatni nagyszülők, dedszulok, nagybacsik az első hetekben, szóval a közeli rokonok jöhettek. Par órát maradtak, aztán mentek haza, szóval nagy vendégeskedes, ott alvás nem volt, azt nem is szerettem volna. De ezen kívül örültünk nekik, mert jó a viszony velük. Ők ugy voltak vele, hogy szeretnék annyira látni a picit, hogy megérje egy nap ennyit autózniuk miatta.
2020. máj. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!