Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor engedtétek a nagyszül...

Ti mikor engedtétek a nagyszülöknek a látogatást a baba születése után?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 21:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Születésük napján jöttek a nagyszülők... Dédik stb 2 - 3 honaposan talalkoztak a gyerekekkel.
2020. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
41%
Nekem ez az "engedni" szó annyira furcsa ebben a témában. Nem tudom, hogy én vagyok ennyire máshogy összerakva (a válaszok alapján sanszos), de ők a szüleink, nem tudom elképzelni, hogy ne örüljek annak, hogy jönnek, nemhogy még ukázt adjak nekik, hogy mikor jöhetnek audienciára...Nyilván ehhez megfelelő intelligencia szükségeltetik minden fél részéről, biztos zavarna engem is, ha 0-24 ott lenne valaki, mikor még szülés után fáradt vagyok, fájok, stb. de azt gondolom, hálás lehet az, akinek a szülei szívesen, szívből mennek látogatni az unokát.
2020. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
35%
Utolsóval (is) egyetértek! Magamból kiindulva. Ha egy barátnőm megszült, alig vártam, hogy láthassam a kicsit. El tudom képzelni ez alapján, hogy egy jóravaló nagymama mennyire várhatja akkor a saját unokáját, hogy láthassa. És itt tényleg nem arról van szó, hogy egész nap ott legyen, azt én sem tűrtem volna. De mondjuk fél óra, óra nálam simán belefért. Kérdező, szerintem ha jóban vagy a nagyszülőkkel, akkor szerintem nem lesz semmi gond. Esetleg ha zavar valami, pl. Nem akarsz más előtt szoptatni, megmondod nekik, hogy akkor szeretnél egyedül lenni
2020. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Miután megszületett, a kórházban meglátogatták a nagyszülők. Amikor már otthon voltunk, akkor jöttek a rokonok és csak 6 héttel a születése után jöhettek a barátaink.
2020. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
22es, ès ha messze laknak? Aludjanak ott màr az első napokban? Persze...van elèg baja az embernek akkor anèlkül is!
2020. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdező!èn nem hagynàm, ugyanebben a szituban voltam ès leszek most megint!èn nem engedtem senkit min. 10 napig!hidd el szüksèged lesz a nyugalomra!anyósom is gondolta majd itt alszik..persze!ne hagyd, jobban jàrsz!
2020. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nálunk is messze laknak.

A kórházba bejöttek, egyik nap Anyósomék, másik nap az én szüleim. Utána 2-3 hét múlva. Mivel messziről jöttek nem csak 1 órára ugrottak be. Elég nehéz volt készülni kajával, mindennel. Először emiatt nem akartuk kB 5-6 hetes kő előtt, de végül csak jöttek. Hát elég megterhelő volt mindkettőnknek. De túléltük

2020. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%
Én bizony semmit nem készültem a vendégeim fogadására. Pontosabban de, fôztem egy adag krumplit. Majonézes krumplit akartam csinálni, de mire megfôtt a krumpli, jöttek a 3 perces fájások. Örültem neki, hogy le bírtam kapcsolni a fôzôlapot. :D Amúgy szépen feltatálták magukat a vendégek. Basszus, anyósom is meg anyukám is háziasszonyok, nehogy már gondot okozzon összerakni valami ehetôt.
2020. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukának joga van eldönteni, hogy mennyire engedi meg a rokonoknak a látogatást az első hétben. Nálunk a kórházi napok illetve az első hét, amíg itthon van apuka, az csak hármunkról szól. Egyik tesóm most szabin lesz a biztonság kedvéért. Ha ezt a nagyszülők, rokonok nem képesek elfogadni, az eléggé nagy tiszteletlenség.Mi sem rohantunk a kórházba vagy a tesómékhoz egyből, amikor megszülettek a babucik. Napi szinten tartottuk a kapcsolatot, érdeklődtünk, hogy jól vannak e vagy kell e segítség! Amikor mehettünk, akkor szóltak :) Pedig tényleg összetartó család vagyunk, minden ünnepet együtt töltünk.Keresztgyermekemet 3 hetes korában láttam először. Az a tisztelet, amit egymás iránt tanúsítunk sokkal fontosabb annál, minthogy az önös érdekeimet (pl 3 nappal hamarabb lássam a babát) tartsam szem előtt.
2020. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!