Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbántam hogy anya lettem?

Megbántam hogy anya lettem?

Figyelt kérdés
sziasztok! kislanyunk januar 23.án szuletett nagyon vartuk mar de sajnos nem tudtam megszokni az anyasagot sőt egyeltalan nem tudtam a babamat ellatni. a parom itthon volt velunk 2 honapog de amikor visszament kulfoldre dolgozni en egyedul maradtam a kicsivel es bepanikoltam. ezert a parom dobott vissza kellett koltoznom anyamhoz mert a parom azt mondta ő mar nem akar engem csak a gyereket. pszihiatrian kezeltek 3 hetig telegyogyszerezve + jartam meg utana is kezelesekre de semmi valtozas. most az apai nagymama van a koslannyal. van kiut?

2020. máj. 8. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem lehet h nagyon durva születés utáni depi? Bepánikoltal h egyedül nem megy?


Pároddal megkellene beszéld h igyekszel meggyógyulni így hátha lesz arra esély h újra együtt legyetek!


Ne add fel! Egy gyerek a legszebb dolog az életben, ne engedd hogy a rossz lehúzzon.

2020. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Szomszédom volt ugyanígy. Amíg pici volt a kisfia, az anyósnal volt rengeteget a baba, amíg nem sikerült megtalalni azt a gyógyszert, ami hatásos volt. Utána visszavette a kisfiát, aki mostmár 8 éves, és nincs semmi gond, imádják egymást. Van kiút, csak kérj segítséget, amíg nem rendeződnek a dolgok, ne a babán csattanjon. Fel siker, hogy felismerted a helyzetet. Ne szégyellj segítséget kérni.
2020. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem keresned kene olyan szakembert aki nem csak be gyógyszerét, hanem egyúttal az okokat is felfeditek. Igazából kiút van. Le mondhatsz a gyerekről, ha ezt szeretnéd, vagy kereshetsz olyan szakembert aki helyrehoz és meglátod, hogy a depresszió okozza e ezt nálad.

En amúgy sosem ekéztem a tudatosan gyerekteleneket. Van akinek nem való. És ezt jobb, ha azelőtt tudja, hogy szülne. De szerintem a kérdezőnek nem ez a baja. Azt írja nagyon várták. Szerintem ez valami súlyos szülés utáni depresszió lehet, amit apuka rendkívül uninteligens módon (nem) kezelt.

2020. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Ebbe mi volt a bántó áruld már el?


Hozzak popcornt el leszünk egy darabig?


Vélhetően nem stabil a gyerek iránti felelőssége,mint másnak igen... Mert mindenki tökéletes anyaként kezdi? Biztos van ilyen is...


Szerinte mindenki ha akadályba ütközik akkor elgondolkodik minek kellett gyerek...

Szerintem én nem bántottam senkit.


Már felismerte a helyzetet nyilván neki se jó és ez csak pár mondat amit elárult nekünk... Nem tudni h ő szellemileg mennyire volt stabil előtte...


Ugyan már... Gyerek nem a legszebb dolog? A te esetedben biztos nem ha ennyire kötedsz.

2020. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Kolléganőm a harmadik gyerekénél esett olyasmi durva depresszióba mint amilyenbe te vagy. A szoba egyik sarkából nézte a gyereket de ellátni ő sem bírta. Egyszerűen nem fogadta el. Neki segített a párja, és ugyanúgy a gyógyszeres kezelés. A gyerek azóta már vagy 10 éves, és sztem nagyon ragaszkodó anya lett belőle. Helyreállt a rend. Mint ember, egyébként látszik rajta h valami nem stimmel lelkileg, de sztem pont emiatt a habitus miatt volt hajlamos a depresszióra. De helyrejött, imádja a fiát. Neked is van kiút, ne add fel.
2020. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Nincs!Valaki való anyának,valaki nem!
2020. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!