Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hetes kisbabám szörcsög,...

Az 5 hetes kisbabám szörcsög, tele a nózija, és hallani, hogy a torkára megy és krákog, ha sír. Felhívtam a doktornénit és azt mondta, hogy ne vigyem be, csak ha hőemelkedése van vagy lázas. SZívjam az orrát. Ti nektek valami ötlet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Orrszívás porszívóval.

Ő még nagyon pici mindenféle gyógyszerhez, csepphez.


Nekem a kisebbik 7 hetesen volt beteg, nem szívesen írtak neki gyógyszert, de sajnos muszáj volt.

2010. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp porszívózzad ki a nóziját, hisz alig kap így levegőt. Ilyen picik még nincsenek hozzászokva, hogy a szájukon keresztül vegyenek. Ráadásul szopizni se tud, ha tele a nózija.
2010. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jézusom, nehopgy porszívózd! Az ilyen pici babáknak még nincs kialakulva az orrjáratuk, az enyém is szörcsögött hetekig, én is kihívtam a szülésznőmet (németben ez a szokás) és megnyugtatott, hogy nincs baj. Ha nem lázas akkor nem beteg! Az enyém mindig hajnalban szörcsögött. Ja és akkor még amikor elkezdett fogzani! Azt hittem meg van fázva, kínoztam orrspékkel, mire a 6.fognál rájöttem, hogy ilyenkor ez van... Ha nagyon zavar akkor is csak tengervízes orrsprayt használj!
2010. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónál a pont!Nincs semmi baja.Ez nem betegség,hanem élettani jelenség.Nekem mindkét gyerekemnél így volt,és egyszer csak elmúlt.
2010. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fújj tengervizes sóoldatot az orrába (Sterimar), és próbáld kiszippantani. Ha csak a tengervizet szippantod vissza, de trutyi nem jön, akkor nincs tele az orra, nem náthás, hanem élettani szörcsögésről van szó, ezt meg majd kinövi. Kisfiam legalább fél éves koráig szörcsögött.
2010. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cseppents az orrába anyatejet!Nekem bevált és ez egy természetes orvosság:)
2010. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Stérimár, gyakori orrszívás az Ariana orrszívó porszívó legjobb szerintem, adhatsz neki Cebion cseppet is baja nem lesz tőle.

2010. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!