Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki tudatosan cukinak...

Van aki tudatosan cukinak oltozteti a lanyat hogy apuka jobban kotodjon? Vagy amikor egy apa igazi lanyaert rajongo apa, az belulrol jon egyeseknel, masoknal meg nem?

Figyelt kérdés
Dolgoztatok-e a kotodes kialakitasan, plane ahol apa fiut remelt?

2020. máj. 16. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha az apuka nem kötődik azt nem lehet cuki ruhával kialakítani.
2020. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Igen!!
2020. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem csak a cuki ruha miatt fog kötődni a gyerekéhez...🙂
2020. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a cuki ruháknak a kötődéshez?
2020. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Egy jó apa akkor is kötödik a lányához amikor az 90 dekásan az életéért küzd az inkubátorban.
2020. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha cuki ruhák kellenek ahhoz, hogy apuka kötődjön a gyerekéhez, az már rég rossz, nem gondolod? Ez eléggé felületes "kötődés"

Talán anyukát is csak akkor szereti, ha a nap 24 órájában csinos, full sminkben, csiniben? Sose kócos, sose fáradt, sose borul ki.

2020. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
6. Bizony vannak ilyenek!
2020. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el tudom képzelni én is, hogy van ilyen...

Azzal nincs baj, hogy a leendő szülő jobban szeretne egyik vagy másik nemű gyermeket. Rengetegen így vannak vele, még ha nem is vallják be. Az viszont már nem normális, hogy nem tudja elfogadni, ha esetleg ellenkező nemű lesz, mint aminek ő jobban örült volna. Ezen nem cuki ruhákkal kell segíteni, hanem fejben kell helyreraknia a dolgokat.

2020. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez az eddigi év legostobább kérdése.
2020. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az hogy az apukák, főleg azok akik eleve nem kötődnek a gyerekhez, magasról tesznek a cuki ruhácskákra. Lehet dolgozni a kötődésen, de ehhez apuka is partner kell hogy legyen, és nagyon nem azon fog múlni hogy hány rózsaszín masnicskát lehet ráaggatni szerencsétlen gyerekre.
2020. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!