Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak ortopédia...

3 hónapos babámnak ortopédia beutalóra azt írta a doki, hogy ráncasszimmetria. Terpeszpelust javasolt, két hét múlva megyünk az ortopédiára. Mi ez a ráncasszimmetria? Mivel a babám oldalt alszik a terpeszpelusban nem tud, baj ha csak nappal hordja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nem szimmetrikusak a két combján a ráncok. nekünk is ez volt.

én nem adtam rá éjjelre, mert ő is oldalt aludt. nappal is csak 2x, mert ordított megállás nélkül. sokat tornáztattam és kenguruban meg kendőben hordoztam babakocsi helyett és a lakásban is. 4 hónaposan már minden rendben volt a csípőjével! ne aggódj, ha nagy baj lenne vele, a 6 hetes szűrésen észrevették volna!

2010. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 6 hetes szűrést ki csinálja, mert minket most küldtek először ortopédiára,
2010. júl. 29. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,a 6hetes csípőszűrés egy UHos vizsgálat,ott nézik a csípőjét,és a veséjét is.

nekünk itt állapították meg,hogy kicsit éretlen a csípője.terpesz pelus 6hétig éjjel nappal.

2010. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mi ilyenen nem voltunk
2010. júl. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!