Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik baba átalussza az éjszakákat, a másik meg nem? Mitől függhet?

Figyelt kérdés
Mennyit evett este? Mennyit aludt, evett napközben?
2009. jan. 17. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kerdes jo...

Az en fiam het hetes es egy hete alszik sokat ejjel. Ami annyit jelent, hogy egy etkezes kimarad, fel nyolckor eszik utoljara, akkor elaltatom es 2-3 korul ebred legkozelebb, majd hatkor. Hat utan mar nem alszik vissza, a kovetkezo nagyobb alvasa delelott 11 korul kezdodik (akkor megyunk levegozni), majd van meg egy delutan 3-kor. A valtozas, az, hogy mar az ejszaka nagy reszet atalussza egyik naprol a masikra kovetkezett be, nem valtoztattunk semmit. Nem is eszik azota tobbet, kb ugyanannyit, annyit vettem eszre, hogy eddig nappal es ejszaka egyarant szinte percre pontosan harom orankent kert enni, most napkozben van, hogy 2 es fel orankent megehezek. Tehat osszesegeben visszahozza nappal az ejszaka kimaradt etkezest, a nappali alvasmennyisege nem valtozott. Egyebkent o 150 ml-t eszik egy etkezesre, naponta hatszor, tapszeres.

2009. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont attól függ, hogy sírós vagy nem, hasfájós vagy nem, hamar jön-e a foga, vagy nem, hamar feláll-e vagy nem, hamar beszél-e vagy nem....

Nem lehet tudni, minden baba más és más.

Lányom korszakos, van hogy végialussza az éjjelt van hogy 3X felkel...(most 7 hós)

2009. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ezt a kérdést megválaszolja, az feltalálja a spanyolviaszt. Senki sem tudja, ez a szerencsén múlik. Néha-néha fájhat valamije, vagy nem evett eleget, vagy túl sokat aludt nappal. De egy csomó olyat hallottam, hogy eszik, meg jól van, mégis fél éjszaka fent van.
2009. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, szerintem nincs rá magyarázat, mi is csodálkozunk és mindenki akinek elmondtuk hogy a pici lányunk 2 hónapos kora óta este 8 után lefektetem és reggel fél 8-ig alszik, fogzás időszakban talán egyszer ébredt fel éjjel! Most 8 hónapos lesz és ez nem változott.
2009. jan. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!