Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfőnököm csak...

6 hónapos kisfőnököm csak kézben van el, így miközben ételt gyártok neki, mindig sír, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Hurcizást sosem szerette, illetve a gerincem sem bírja a túl sok hordozást. Amikor pürét gyártok neki, kell a két kezem. Így viszont mindig sír és kimerül,mire megkínálnám az új ízzel. Pár hete csinálja ezt, előtte kicsit többet elvolt letéve. Mi miatt lehet? Nem jön a foga, semmi jelnem utal rá. Cicit sem kér gyakrabban. Éjszaka viszont rosszul alszik.

2020. máj. 19. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha csak az a baja,h nincs kezben,akkor gyorsan abbahagyja ugyis. Legalabbis nekem mar akkor sir,mikor utban van a fold fele,h rakjam le,de mivel tudom,h nem ehes,nem almos,nem faj semmije,hagyom,aztan abbahagyja.
2020. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, már akkor sír amikor elkezd veszíteni a tengerszint feletti magasságából. Ő viszont addig sìr, ameddig bereked..szörnyű nézni.
2020. máj. 23. 18:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ugy eleg rossz lehet, van felette jatszoszonyeg?,jatekhid?nekem 4 honapos,de ha az egyiket unja,atviszem a masik szobaba,a masik jatszoszonyegre ,ott is elvan,beteszem a pihenoszekbe,az felett is van egy hid, lelogo izekkel,aztan az agyaba is vettem kisagyra felcsatolhato orias krokodilt,zsebekkel,meg csorgovel,igy viszem korbe ,ha mar nem tudok mit kezdeni vele. De imad olben lenni,ugraltatom,hintaztatom,vegignezzuk a lakast,a kislanyom is elcseveg vele a foldon,igy elmegy a nap.
2020. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Van mindenféla jaték felette meg a kezében, de gyorsan megunja.
2020. máj. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!