Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tobbi fog rosszabb lesz?

A tobbi fog rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Az elso 3 foga ugy jott ki a babamnak hogy eszre se vettuk, marmint egyszercsak koppant a kanal. Igaz 3 honap alatt jottek ki egyesevel de nem volt siras nyuglodes laz nyalzas semmi ejszaka is aludt ugyanugy vegig. De most meg minden anyuka ismerosom azt mondja h az elso 4 fog nem veszes, az elulso fogal a legkonnyebbek de a szemfogak meg ah orlok nagyon fajnak. Ez igaz? A tobbi rossz lesz?
2020. máj. 19. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetlen fog sem fájt, mindig csak észrevettem a szájában, 20 foga kint van.
2020. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem ezt babája is válogatja. Nálunk az alsó egyesek jöttek először. Nem volt vészes. Utána a felső kettesek. Hát kb 1 hétig rosszul aludt áttörés előtt meg egész nap nyűgös volt. Vsz az se segít rajta hogy kettesével jön neki
2020. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi egyedül az utolsó 4 fog kibújását nem szenvedtük meg. Azokat konkrétan észre se vettük.

De az elsők, hát ott hetekig éjszakázás, pláne, mikor 4 jött egyszerre, arról nem beszélve, hogy mindig vírusos gégegyulladás párosult hozzá, alig csillapítható 39 fokos lázzal a gyulladás miatt. :(

2020. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ez ugy szokott lenni, hogy akinél ahogy volt a fogzás azt gondolják másnál is ugyanugy lesz. Hát az igazság meg az, hogy ezt ember meg nem mondja neked nálatok mi lesz. Az én kislányom 20 fogábol max ha 2-3 járt bármilyen tipikus fogzásos tünettel az is max 3-4 napig tartott pedig én is mindig vártam azt a rémálmot amit mindig emlegettek nekünk is:) szóval semmi sem boritékolható.
2020. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!