Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat fel 1 éves babám...

Mitől sírhat fel 1 éves babám ilyen keservesen?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam, sosem volt vele különösebb gond, viszonylag jó alvó régóta, nem volt sem has-, sem fogfájós (10 foga van, kijött már 2 rágófoga is)

A mai nap a 3. este, hogy lefekvés után nem sokkal, kb 1 órával, iszonyú keservesen felsír, és csak sír vigasztalhatatlanul, és nem is nagyon engedi hogy hozzányúljak, vergődik, a cumit eldobja, és csak sír.. Ha kiveszem akkor is, ha nem akkor is. Ez tart pár percig, és amilyen hirtelen elkezdte, olyan hirtelen abbahagyja, és alszik tovább. Nem hiszem hogy fáj valamilye, mert akkor tovább sírna. Arra gondolok, hogy rosszat álmodik, nem tudom, csak fura, hogy most zsinórban már a 3. nap ez történik. Borzasztóan sír, és annyira sajnálom, és nem tudom hogy segítsek neki, mert nem tudom mi ez. Van ötletetek?


2010. júl. 29. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jön mégis csak a foga? Az én lányom is fel szokott sírni álmában. Persze nem így, mint a tied, de mostanában elfordult nála is, és többször fel is kell. Pedig aztán ő is egy nyugis baba, max 1-szer szokott felébredni. Panadol Babyt próbáltál adni neki?
2010. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk :(

Ugyan ezt csinálta a lányom! Most lesz egy éves, abba hagyta.

Nem tudom mitől volt, de több hétig eltartott.

Sosem cumizott, de most, ha leteszem aludni, a szájába tömi a plüss szörnyt és egy hang nélkül elalszik és végig alussza az éjszakát.


Esetleg próbáld meg, tegyél be Neki valami plüsst!

Hátha csak bújna.

Vagy nem tudom, nálunk ez jött be

Aztán lehet nem is ez volt a baja, csak abba hagyta :)


De szó szerint sikítozott!

2010. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam a fogra én is, azért is írtam le a kommentben hogy hogy állunk a fogakkal, de eddig sosem fájt a foga, így nem is adtam rá neki még semmilyen gyógyszert. De ha a foga lenne, akkor az kínozná többször is, nem? pl napközben is észrevennénk hogy fáj neki nem?

Van plüssünk :) egy majom, amit el sem enged egész éjjel :))

2010. júl. 29. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából én magamból kiindulva,ebben a bolond időben nagyon sokszor felkelek.Ha esik az eső akkro is fülledt idő van a lakásba és nyitott ablaknál is néha arra keltem fel,hogy csurom vizes a a hajam meg a hátam.Néha én is sírni tudnék olyan melegem van.Nem lehet hogy őt is inkább az idő zavarja?Majd nézd meg nem e izzadt nagyon,amikor ezt csinálja. A fogát én is úgy gondolom,hogy nappal is fájlalná,de ki tudja. Amikro sír,akkor ébren van biztosan?Mert írtad,hogy hamar visszaalszik,mint ha semmi nem lett volna.Lehet álmában csinálta nem?
2010. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nappal nyűgösségben jelentkezik a fog, ha fáj. akkor több inger éri, ami eltereli a figyelmét kicsit, de az enyém ilyen kor azért midig nyűgibb, meg dörgöli az orrát, szemét, állandóan a cumi a szájában. a védőnő azt mondta, hogy a növekedési hormon éjjel aktívabb, ezért felébrednek rá a babák. sztem az, hogy eddig nem viselte meg, nem zárja ki egyértelműen, hogy most az a baja. nézd meg, jön-e foga, dudorodik-e valami, mérd meg a hőjét, és esetleg adhatsz neki panadolt vagy nurofent.
2010. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!