Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek porszivós nózisziv...

Mindenkinek porszivós nóziszivója van? Beteg a babám, éjjel is kell szivni neki többször, perszehogy felébred a búgásra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazán mindegyikre felébred. Nekem van porszívós és Pesztonka is. Az elektromos is zörög, bár közel annyira se, mint a porszívó, de magára a szívásra is felébred a lányom.
2010. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi letakartuk a porszívót több vastag takaróval,hogy ne legyen olyan hangos.És nagyon gyorsan túlestünk rajta,és nagyon gyorsan megnyugtattuk.Az egész fél perc volt.1-1 orrcseppentés, és vissza az ágyba.
2010. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan kézi mechanikus orrszivó nem létezik?
2010. júl. 29. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem sokat érsz vele. Nagyon sok idő,mire avval ki tudjátok pucolni az orrát. Mire végeztek, kezdhetitek elölről.
2010. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk elemes van, de annak is van berregő hangja. Igaz korántsem annyira brutál hang, mint a porszivóé:)
2010. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekünk pumpás orrszivónk van és tökéletesen bevált,a kisfiam is nagyon szereti,ha tele van az orra,magától hozza,hogy szivjuk ki neki!Egy próbát megér,én csak ajánlani tudom neked!Üdv.Viki
2010. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!