Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok pár kérdésre?...

Válaszolnátok pár kérdésre? Első baba, kíváncsi lennék kinél hogy megy...

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, nekem kell majd kitapasztalnom, de mégis..Tehát, a babakád szerintetek hol praktikus? Ágyon, állványon, földön? Akiknek a kiságy a hálóban van, apuka is ott alszik? Ha felkel a baba, kimentek tisztába tenni, etetni? Hogy megy ez? Férjem ráadásul horkol is, félek a baba sem fog jól aludni tőle, de ha külön szobába raknáknk meg én nem aludnék nyugodtan..Mennyire szoktattátok a babát a csendhez? Nem akarom, hogy lábujj hegyen kelljen majd közlekedni, ha alszik vagy pisszenni se lehessen. Mikor voltunk barátoknál baba nézőbe, mi vígan kávéztunk, társalogtunk és ott aludt a kanapén mellettünk.
2020. máj. 21. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hat az első honapokban még nem is lesz egy "mosásnyi" időt fent, szóval kénytelen lesz amellett aludni :)
2020. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!