Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hat hetes kislányom állandóa...

A hat hetes kislányom állandóan sír szoptatás után és nem reagál semmire. Melege nem lehet és fázni sem fázik. Lehet, hogy a tejem nem ízlik neki vagy fáj valamije? Ha igen, akkor hogyan deríthetem ki, hogy mi? 24/n

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A nap 24 órájában sír? Hogy érted azt hogy nem reagál semmire?

Én ennyi információból arra gondolok, hogy lehet növekedési ugrás a van és szeretne hosszan (folyton) szopizni.

2020. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egész nap. Szerencsére általában nyugodt. Szoptatás után szokott elkezdeni sírni. Megnyugtatni nem tudom, egy idő után abba hagyja és elalszik, de a következő szoptatásnál megint kezdődik.
2020. máj. 21. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Még csak hathetes. Kínáld újra a melleddel.
2020. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Büfi, kaki, puki, vagy nem tud komfortszopizni az ömlő tejtől. Egyelőre ennyi jut eszembe. Úgy tudsz segíteni neki kakilni, ha a kb 45 fokban döntött combodnak támasztod a hátát, és kicsit felhúzoda lábait. Az én babám úgy böfög a legtöbbet, ha hason van.
2020. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Úristen, ne kínál újra a melleddel, mindent ezzel intezelel, kedves válaszoló? Már evett, minek neki újra. Nem lehet, hogy levegőt nyél többet és az okoz neki fájdalmat, próbáld sokáig bufiztezni.
2020. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is sírt szopik után ebben a korban. Akkor növekedési ugrása volt. Sokat szopizott és hosszan. (és nem rontottam el vele semmit, ma már szépen játszik egyedül is 6 hónapos)
2020. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A levegő nyelés lehetséges.
2020. máj. 21. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ket gyermekem van szóval én úgy tapasztaltam hogy ha nem a hasa nem más ami fájhat csakis éhes lehet és valóban az volt. Minden rendes szopi után vagy aludt, vagy szépen elbámészkodott.A második gyermekem nem is volt szerencsére hasfájós szóval ha nem evett rendesen mert én azt gondoltam az annyi-amennyi elég folytattuk és utána lett nyugodt. Szerintem mindenkinek más a tapasztalata és minden baba más, Te is szép lassan kitapasztalod majd mikor mi lehet a baja.Én a térdemen ringattam hason, tartva a kis fejét úgy volt kellemes az első gyermekemnek. Sok tornáztatás ebben biztosan védőnő is tud majd segíteni Neked. Hasfájásra több lehetséges mód van én a biogaia-t használtam akkoriban. Nekem bevált de nem mindenkinek vált be ez sem. Szépen kitapasztalod. 🙂
2020. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, megkínálom, mert egy ekkora gyerek, aki se nem lát, se nem hall normálisan még, csak a testi kontaktus meg a szopás van neki kb az egész világból, ezt igényli, szóval igen, bizony, ilyen horroranya vagyok, hogy újra megkínálom. Csodák csodája, nincs is ilyen gondunk. Ez az én válaszom, sajnálom, ha nem tetszik. Az ilyen kicsinél az anya feladata, hogy egész nap ölben tartsa és szoptassa, ha tetszik, ha nem. Annyira rossz ezen az oldalon, hogy ilyen támadóak vagytok, miközben az ember csak a saját tapasztalatát írja tanácsként, merthogy valaki azt kért.
2020. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
Kisfiamnál is volt ilyen időszak. Először azt hittem, éhes maradt. De nem. Azóta sem tudom, mi volt, de egy idő után megszűnt.
2020. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!