Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Édesköménytea 1hónapos babámnak?

Édesköménytea 1hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
A dobozra az van írva hogy 4 hónapos kortól 100ml+2g tea de mivel 1 hónapos a babám nagyobb higításban hogy adjam neki? Kb hány ml vízzel?
2020. máj. 23. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Mostanában nem igen ajánlják. Esetleg kamillatea ami ujszulotteknek adható konkrétan szárított kamilla virágából. Hasfájás miatt szeretnéd?
2020. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen amiatt
2020. máj. 23. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hònapos kor előtt nem tesz jòt a tea.
2020. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Inkább az espumisan/infacol cseppeket javasolnám. Nem vagyok egy tea ellenes vad anyatej hívő, de szerintem hasfájáson nem sokat segít a tea. Szóval felesleges.
2020. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom javasolni, hogy ne tedd. Informálódj több forrásból. Ez egy régi és elavult szokás. Nem hatásos és rosszabb is lehet tőle.
2020. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mecsek baby teát vegyél, annak a dobozán az van, hogy újszülött kortól. A mi babánk is azt kap, mindenfelé csodacseppet kipróbáltunk, egyedül csak a tea vált be.
2020. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne teáztasd. Se kamilla, se kömény. Inkább cseppek, biogaia, espumisan és társaik. A tea elavult, ráadásul akár erősítheti a hasfájast enyhités helyett.
2020. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!