Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Életképtelen, szerencsétlen...

Életképtelen, szerencsétlen nőből lehet jó anyuka?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát, életképtelen biztos nem lehet, ha már a szülőséget is megérte

Szerencsétlen meg hát...ki tudja, de volt legalább valaki, aki felcsinálta...


Viccet félretéve, az ösztönök sokat segítenek. Azon túl pedig a szeretet a gyerek iránt a lényeg.

2020. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Én ilyen nő vagyok, sz.r anya lettem, tényleg, mindenféle önostorozás nélkül. Az az egyetlen szerencséje a gyereknek, hogy itt a családom, különben "még fogyatékosabb" lenne (így is autista).
2020. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Kizàrt!
2020. máj. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nincs olyan, hogy életkepteken! Miert gondolod ezt?
2020. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
4es,dehogynem, rengeteg ilyen ember van
2020. máj. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Huuuu nekem van 1-2 ilyen kollégám, őszintén fogalmam sincs,hogy bírkóznak meg a gyerekneveléssel...
2020. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha van mellé egy rátermett apa, akkor talán könnyebb a gyereknek. De nagyon nehéz kamaszkorban szembesülni azzal, hogy az ember anyja egyedül csekkbefizetésre se képes, nem tud semmit megtanítani, átadni a felnőtt létről
2020. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én pl. nem tudok elmenni sehova egyedül, nincs semmi önbizalmam
2020. máj. 24. 12:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Hova nem tudsz elmenni?
2020. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy pont a gyereked fog úgymond rakenyszeriteni, hogy jobban helyt állj, es megtegyel dolgokat, amiktol félsz, hiszen öt muszáj vinned ide oda, es rengeteg elinteznivalo van egy gyerek miatt, amiket nem lehet kikerulni. Es miközben megcsinalod, mert muszáj, rajossz, hogy nem is megy olyan rosszul, es építi az önbizalmad. Persze ez csak egx lehetséges kimenetel, de szerintem emiatt, mert nincs önbizalmad, ne mondj le a gyerekről.
2020. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!