Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Életképtelen vagyok, szerencsé...

Róbert dávid kérdése:

Életképtelen vagyok, szerencsétlennek érzem magam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok elmenni dolgozni,se iskolába, nem volt még sose barátnőm egy csődnek érzem magam,talán jobb lenne meghalni mint ezt az életet választani. anyukámnak az agyára megyek az önsajnáltatással, mindig mondják hogy szedd össze magad,tegyél érte ... blabla de nekem ez nem megy. Ha egyszer nem lesz anyukám mi lesz velem? Csak rá számithatok nem tudok erőt venni magamon és elmenni dolgozni. 50% os egészségkárosodásom van és skizofréniával diagnosztizálnak. hiába szedem a gyógyszereket igy se jo. a napi feladatokat nem tudom megcsinálni,senki sem szeret. 27/F
2018. febr. 23. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Nem szoktam hazudni, így hozzád is egészen őszinte leszek. Amíg anyukád él, addig segíts neki mindenben, és próbálj barátokat, barátnőt "szerezni". Mert ha anyukád elmegy, és te egyedül maradsz, akkor neked lefőtt a kávé.

Rokkant nyugdíjból nem fogsz tudni megélni, és senki sem fogja csak úgy rád nyitni az ajtót, hogy hogy vagy. Nem negatív vagyok, hanem realista.

2018. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Küzdj, próbálj folyamatosan kisebb feladatokat megcsinálni. Esetleg próbálj ismerkedni hozzád hasonlókkal.
2018. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
51%
Könnyű azt mondani hogy "szedd össze magad" stb, de én őszinte leszek veled. Ha ilyen szánalmas, ilyen szar életet élsz, akkor talán mégis az öngyilkosság a megoldás. De ez csak az én véleményem
2018. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!