Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ment valakinek úgy a gyereke...

Ment valakinek úgy a gyereke bölcsibe, hogy nem tudott egyedül elaludni?

Figyelt kérdés
Még igaz, hogy csak 10 hós de 2 évesen bölcsibe fog menni és ahogy most állunk úgy biztos nem lesz jó. Nem tud egyedül elaludni pedig már mindent kipróbáltunk. Tudom van még idő és nem adom fel, próbálom tanítani az egyedül elalvásra de egy kicsit aggódom mert hát a bölcsiben nem fogják rázogatni a popóját az biztos.
2010. júl. 30. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
nem veszik be azt a gyereket aki nem alszik el egyedül.
2010. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam, nem voltam hajlandó egyedül aludni. Kiságyba feláltam és üvöltöttem.Csak anyu mellett az ágyban akartam aludni. Anyu hagyott sirni, amig el nem aludtam. Nem foglalkoztak vele. Utána egy darabig még metntem hozzá, aztán egyedül hagytak. Ma már az zavar ha nem egyedül alszok.Bölcsiben nem volt velem gond. (ugy tudom)
2010. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen gondoltam erre is csak nem írtam ki. Akkor jobb lesz belehúzni. :-) Esetleg valami tippetek nincs amit kipróbálhatnék?
2010. júl. 30. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Igaz másodkezes információ, de hátha segít. Ismerősömék fia sem aludt el egyedül, ott kellett vele lenni, bekerült bölcsibe, vitte az alvós cuccait minden reggel, és a dadusok gond nélkül elaltatták. Otthon még mindig küzdenek vele, van olyan is mikor egyáltalán nem alszik napközben, abölcsibe meg igen.

Nagyon sokat változnak a gyerekek egy év alatt, két évesen biztos nem kell már a fenekét rázogatni, majd lesz más rituáléja!

Ráadásul szerintem a bölcsibe jobban ki is fog fáradni, ha meg nem nálunk például a délben nem alvó gyerekekkel játszanak csendben a dadusok (de lehet, hogy csak az egy jó bölcsi)

2010. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 23 hónapos fiam csak cicivel alszik el, ősszel bölcsis lesz. Én is aggódom mi lesz vele, de nem tudom másképp elaltatni. Sokan mondták, hogy majd a bölcsiben mikor minden gyerek alszik, akkor ő is fog, remélem így lesz. De egyébként ettől függetlenül felveszik, a dada is tudja, hogy még szopik. Azt mondta, majd kitalálnak valamit, emiatt ne aggódjak! Persze azért én is próbálkozom a leszokással. De ha az kell, akkor rázogatják a fenekét, nekem a dadus mondta ezt.
2010. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

anyósom óvónő, és sok gyereket úgy visz anyuka oviba, hogy nem alszik egyedül, nem alszik napközben stb. stb.

hidd el, meg fogják oldani! a legtöbb gyerek egy hang nélkül lefekszik és alszik, sokszor 2-3 órát is. ugyanakkor minden csoportban van 1-2, akik tényleg nem alszanak, de nekik nem is kell, addig rajzolnak, könyvet néznek, csendben játszhatnak. a bölcsiben tuti aludni fog, ne aggódj emiatt!

2010. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én gyerekem sem aludt egyedül sőt délután egyáltalán nem. És az oviban sose volt panasz rá. De ezt meg sem kérdezték alszik e itthon vagy hogyan alszik.
2010. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam!
2010. júl. 31. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!