Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesek vagyunk. Egyedül...

7hetesek vagyunk. Egyedül maradtam a picivel, az apuka hallani sem akar rola. örülök a babynek, és várom, de rettenetesen félek. Vajon menni fog egyedül is? van valakinek tanácsa? Egy kétségbe esett kismami.

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Menni fog, ne aggódj!Én most vagyok 36 hetes,bár az édesapja a nevére vette,és akarja is a babát nem élünk együtt.

Mindent egyedül csináltam végig a terhesség alatt,és egész könnyen ment.A nagyszülőkre számíthatok,és úgy fogom fel, hogy megmaradt a szabadságom,és megtalálhat még az igazi a kisfiammal is.

Lesznek nehéz perceid, nekem is voltak,most pl.félek, hogy mi lesz, ha megindul a szülés az ne éjszaka legyen,de rábízom magam a gondviselésre.Nekem, most csak azszámít, hogy egészségesen szülessen meg a kisfiam, a többi nem számít.Mert együtt megváltjuk majd az egész világot!

Ne keseredj el, biztos, hogy számíthatsz majd a barátaidra,szüleidre, és nem fogod megbánni soha.

2009. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha már úgy döntöttél,s jól döntöttél,büszke vagyok Rád így látatlanban is,hogy megszülöd a kicsit,óriási döntés.Képes vagy felelősséget vállalni.Én 1 hónapja szültem a kislányomat,az elsőt,élettársi kapcsolatban élek,de egyedül is vállaltam volna.Én is féltem,de a kórházban minden jött magától,a szoptatást megmutatják,ha kérdésed van a csecsemősöket kérdezd,hidd el ha megszülsz olyan csodálatos érzés lesz.Ne foglalkozz az apával,Te már felelős vagy egy életért.Ne idegeskedj,mert elmegy a baba,csak rá koncentrálj,majd jön másik pasi,de a gyereket nem tudod pótolni,hihetetlen élmény amikor megszületik és a kezedben tartod.Segítséged lesz? Szülők? Barátok? Őket gyűjtsd be jó előre,szülés után kell a segítség.Remélem segítettem,tehát fel a fejjel csak Magatokra koncentrálj,kérlek fogadd meg!!
2009. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
nekem van az ismerettségi körömben olyan pár, ahol az apuka megijedt a rá váró feladattól, nem akarta a gyereket és otthagyta a párját - de amikor megszületett és meglátta a picit, akkor sírva visszaköltözött az anyukához és a babához és azóta is (majdnem 30 éve) együtt vannak és több babájuk is született
2009. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon jo volt olvasni a válaszaitokat.szüleim sajnos nem élnek,egy tesom van,és barátok,akire számihatok.probálok eros maradni.köszönöm nektek,már ez is segitség volt nekem,amit irtatok!!!!
2009. jan. 2. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Nem vagyok a helyzetedben. Boldog házasságban élek a pici édesapjával. (Nem azért írom, hogy jobban elszomorítsalak!)

Nagyon tisztellek azért, mert belevágsz egyedül!!! A babavárás ketten sem könnyű, hát még egyedül. Csak biztatni szeretnélek, hogy ne add fel! Legyél erős, és amikor megérkezik a csöppség, meglátod, mennyi erőt fog neked adni!

Menni fog e egyedül? Ez egy jó kérdés! De megtetted az első lépést. Megtartottad a picit.

Én kívánok neked a továbbiakban nagyon sok erőt és örömet!

És boldog babavárást!

18 hetes kismami

2009. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én 6hetes pocis vagyok amikor az apucija megtudta egyáltalán nem akarta.A szüleim melettem voltak az elején.De mára ha hiszed hanem már csak a baba apukája van melettem mert mindenki "elhagyott".Szóval vannak még csodák a te babód apucija is meggondolhatja magát.Sok sikert!
2009. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
szia. xivbol sajnalom, es tudom mit érzel. az én parom is olajra lepett 8 honap utan,es meg sirt is a babáert, fel evet probalkoztunk, mire oxxe jott, addigra a vagyona mellett dontott. en is 7 hetes vaok. irtam privit neked
2009. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Sajnos nem tudom neked m egmondani, milyen lesz egyedül a babával, de szeretnék neked sok sikert és kitartást kívánni! Bárcsak minden nő ilyen erős lenne, ha az apa nem hajlandó vállalni őket! Biztos vagyok benne, a kisbabádnak nagyon jó anyukája leszel! Sok boldogságot nektek!!!
2009. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!