Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Együtt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Együtt vagy egyedül? Valakinek valami jó tanácsa?

Figyelt kérdés
Párommal kis híján 2 és fél éve vagyunk együtt. mindektten egy idősek vagyunk, 20 évesek.Régóta nem a legjobb a kapcsolatunk, de eddig kitartottunk egymás mellett. Azonban nemrég minden ,egváltozott: Kiderült hogy kisbabát várok, aminek én még örültem is. Több kevesebb egyetértéssel megegyeztünk , hogy megtartjuk a babát, nagyon szerettem is a picikémet,azonban 10 hetes voltam amikor kiderült hogy a baba halott. 4 hétig hordoztam magamban holtan, ezalatt kétszer voltam orvosnál, egyszer sem látta a doki a dolgot. Bevittek a kórházba, missed ab.om volt. Azonban ő nem jött be mert dolgozott az apjával meg a sógorával. Nekem óriási fájdalom a gyerekem halála,főleg hogy nagyon megszerettem a babát. Ugy viselkedik mintha semmi sem történt volna, lehet hogy csak bebeszélem, de ugy érzem hogy nem törődik velem, már nem érdeklem annyira mint régen..És ezt nem csak a terhesség előttre értem.Azt mondja nagyon szeret, meg ha azt mondom hogy vége, akkor sir és kér hogy ne..de nem tudom eldönteni már hogy mit tegyek. Sokszor cserben hagyott, és már nem tudom van e mellette helyem.Soha nem tudom ezt megbeszélni vele. Szerintetek hogyan tovább?
2011. aug. 15. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ,milyen ügyekben hagyott cserben...Ezekről nem írsz...

Nem akarom a pártját fogni,de lehet hogy ő is nagyon szenved a kisbabátok elvesztése miatt, csak még nem dolgozta fel ő sem és nem tudja,hogy mutassa ki feléd...


Mindenképp beszélj vele,hogy úgy érzed,most számítanod kellene rá,és nagy szűkséged lenne a segítségére,hogy jobban legyetek...Ha szeretnél közös életet,jövőt vele,akkor mindenképp megéri beszélni vele és tenni a változásért.


Nagyon sajnálom,hogy elvesztetted a kicsit,remélem fizikailag minél előbb rendbe jössz,és persze lelkiekben is...

2011. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Sajnálom,hogy elment a pici,de ne a párodon töltsd ki a fájdalmad,és ne hibáztasd semmiért...neki is nehéz,csak ezt a pasik máshogy dolgozzák fel.Tavaly ugyanezen estünk át párommal,csak mi 8 hetesen veszítettük el a babát.Én is elkezdtem hibákat keresni,hogy nincs mellettem,őt biztos nem bántja annyira,mint engem...stb...erről szó sincs,csak valakinek dolgozni is kell,és csak máshogy dolgozzák fel a veszteséget...ennyi...vigyázz,mert nagyon csúnyán tönkreteheted a kapcsolatodat a hormonjaid miatt...
2011. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne értsetek férre.Nem azt akarom hogy éjjel nappal velem legyen és fogja a kezem.De nem dolgozik.. meg tanul ő is...és külön lakunk...Csak néha ugy egy kicsit jó lenne ha megszeretgetne és nem egy puszi lenne a szerelem..
2011. aug. 15. 12:18
 4/10 Ariadne13 ***** válasza:
ha a kisbaba elvesztése előtt is ilyen volt, mint most.....akkor....akkor már nem érdekled. tudod mondani lehet bármit, h így szeret, úgy szeret. de ha nem mutatja ki, akkor nem úgy van. lehet a kisbaba halála még egy kis olaj volt a tűzre. amúgy nagyon sajnálom
2011. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Azért,mert nem babusgat annyit még biztos,hogy szeret....főleg,hogy írtad,hogy nagyon nem szeretne szakítani...lehet,hogy picit elfáradt a kapcsolatban,de nem csak neki kell változtatni,hanem neked is komolyan tenni kell érte!!!!Te vagy a nő...1-2 női praktikát be kéne vetned,és a párod is máris másképp fog állni a dolgokhoz.

Nem tudom,hogy viselkedsz a kapcsolatban,de ha a megszokott,hétköznapi formádat mutatod neki mindig,akkor nem csoda,hogy ő is azt adja.Olyanok,hogy hiszti,akaratosság,nyafogás csak lefárasszák az embert.

El lehet azt érni,kérés nélkül is,hogy igen is babusgasson...ezt már én is végig játszottam.És már kitapasztaltam a páromnál,hogy hogyan tudom mindig előcsalogatni belőle a gondoskodó férfit. :)))

2011. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
valami tipped esetleg hogy hogyan?
2011. aug. 16. 08:36
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Legyél vele kedvesebb,türelmesebb,bohóckodj vele,kis csínytalanság,huncutkodás.Legyél szenvedélyesen rámenős.

Főzz neki finomat,szolgáld ki.

Ezek kis apróságok,de rengeteget használnak.Én is bele estem abba a hibába,hogy szinte elvártam a páromtól,hogy lássam azt,hogy őt is annyira megviseli a baba elvesztése,mint engem.Számon kértem,türelmetlen voltam vele,ha valamiben hibázott egyből a fejéhez vágtam...tehát átkapcsoltam tipikus házisárkány üzemmódba...ez kapcsolatgyilkos....aztán mivel nagyon megromlott a kapcsolatunk kicsit elgondolkoztam,hogy mi lenne,ha mindenben teljesen máshogy állnék a dolgokhoz,mint eddig.Teljesen a szöges ellentétére kapcsoltam át.Kedves lettem,figyelmesebb,mosolygósabb,szeretgető,háziasabb,türelmesebb,szenvedélyesebb,csínytalan...stb

És bevált,mert így végre sikerült elérnem nála azt,hogy megtalálja a szennyestartót,és ne a szoba közepén dobja el a zokniát,kedveskedik nekem mindig valamivel,segítőkész lett,bújik hozzám,a szex is sokkal jobb lett...stb... tehát a tanulság,mindent ellehet érni a pasiknál kedvességgel,törődéssel...stb...

A házisárkány viselkedés sem rövid,sem hosszú távon nem működik.

2011. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

mi lett?


Amúgy megértelek és átérzem a fájdalmadat! Nekem 11 hetes volt a pici, amikor megállt a szíve, pont húsvétkor...nagyon megviselt és én is gondolkoztam a szakításon, mert egy közös kiránduláson az ölébe ültem és belecsípett a hasamba...nem attól halt meg a baba, hisz helyileg még ilyen korán jóval bentebb van,de rettentően rosszul esett...főleg miután megtudtam, hogy kb. aznap halt meg (előtte héten még volt szívhang és utna pár nappal is, magzaton látszódott hogy kb hány napja halott). Mi azóta is együtt vagyunk...de hiába lett baba később, a kapcsolatunk nem javult :(( és igen, szakítanom kellett volna

2014. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokban hagyott cserben ?
2015. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy
2022. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!