Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik/aludt napközben...

Mennyit alszik/aludt napközben 2 hós babátok?

Figyelt kérdés
Az én babóm van, hogy csak szopizásokkor alszik be rövid időre, 10-15 percekre. Ritka, hogy napközben fél-1 órát aludna, de nem tűnik amúgy fáradtnak, csak nekem olyan furcsa, úgy tudtam, nekik ennél nagyobb az alvásigényük. Éjszaka 3-4 részletben alszik 7-9 órát.
2020. máj. 30. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálunk is. Ritkán fordult elő, hogy aludt napközben 1-2 órát egyben. Nekem ezen a hordozás segített. Kendőben rendszeresen aludt 2-3 órákat is. Én meg hatalmasakat sétáltam vele. 3 hónapos korára szépen le is fogytam tőle XD

Amúgy én ezt az időszakot nagyon nehezen viseltem, de 3 hónaposan jött egy tök nagy fordulópont, és elkezdett normálisan aludni. Elaludt, letettem, és nem ébredt föl rá. Azóta is rendben van az alvásunk. Csak az első 3 hónap volt horror és csak a hordozás miatt éltem túl :D

2020. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első gyerek kb mint a tied.. ez maradt is kb 7 hónapos koráig


2. Gyerek

7 kor alszik este

1-2 szer kel éjjel

6:30 kel reggel


3,5 hónapos koráig fél órákat volt fenn, egyuser 1,5 h-t

Amúgy aludt


Most már bappal 2 szer alszik hosszabban, amúgy 20 percek itt ott

2020. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat aludt napkozben nem emlekszem pontosan mennyit de a nap magyreszeben aludt
2020. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!