Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetesen nem fogadja el a...

3 hetesen nem fogadja el a cumit, próbálkozzak még vele?

Figyelt kérdés

Első gyermekem elejétől fogva kapott cumit, rengeteget segített több mindenben. Most 3 hetes kislányom viszont kiköpte többször is, csak a cici kell neki.

Próbálkozzak vagy engedjem el a cumi témát? Van esély hogy később kelleni fog neki?


2020. jún. 6. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem kell ne erőltesd. Mi tökéletesen megvagyunk cumi nélkül. Miben segített?
2020. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Miért akarod ennyire rászoktatni?

Nekem mind a két gyerekem kiköpte. Teljesen jól megvoltunk mi is nélküle.

2020. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Miben segített? Az első lányom soha nem cumizott, a második csak a kórházban, a fiam cumizik.

De nem érzem, hogy könnyebb lenne.

2020. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Éjszakák könnyebbek voltak, kevesebb sírás napközben, segített a hasfájást, fogzást átvészelni. Mivel hamar elment a tejem, cicipotlek lett. ;(
2020. jún. 6. 21:16
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk ne csodalkozz, h “elment” a tejed, ha nulla napos koratol cumit dugtal a szajaba szoptatas helyett.
2020. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem adnèk neki cumit a helyedben. Az első gyereknèl lehet, hogy az is közrejàtszott abban, hogy nem lett elèg tejed, hogy nem volt eleget mellen? Ezt most megelőzheted, ha cici helyett nem cumit kap.
2020. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekünk akkor jött be, amikor jött a kistesó, neki is volt cumija így hát a nagyobbik lányomnak is kellett.
2020. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Én 3 honaposan adtam neki cumit, mert elkezdte szopni az ujját. Nálam ez egy fóbia gyerekkorombol. Nem bírtam elviselni, hogy az ujját kapja be. Most csak alváshoz kapja meg a cumit, és eleinte ő is kikopte.
2020. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Próbáld ki a hordozást. Ugyan úgy segít átvészelni a hasfáját és a fogzást csak közben nem lesz cumizavaros.

Azok meg hiába lettek lepontozva akik azt mondták, hogy a cumi miatt mehetett el a tejed. Teljesen igazuk van. Nem pótlék kell hanem cici, hogy fel tudja szaporítani a baba

2020. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is kiköpte. Végül rá szokott az útjára. Valamelyik gyereknek ez valamelyiknek amaz jön be. Szerintem max meg azt teheted ha szeretnéd hogy cumizzon, hogy más markát is kipróbálsz.
2020. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!