Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október legelején sajnos 16...

Október legelején sajnos 16 hetesen meghalt a babánk és művi úton kellett befejezni a terhességet. Ez az első hónap, hogy elkezdtünk próbálkozni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen görcsöl a hasam már második napja, erős menstruációs görcs. Már vettem be magnéziumot, hátha segít, kicsit jobb lett tőle, de nem az igazi. Erősödik a fájdalom, amikor ülök (olyan, mintha a méhem nagyobb lenne és nyomódna). Tudom, hogy ilyenkor még nem nagyobb, de leginkább ahhoz tudom hasonlítani. Mitől lehet ez a fájdalom? Az első két gyerkőcömnél sem emlékszem ilyenre, és a legutóbbi terhességnél sem. Kicsit ijesztő.
2017. jan. 24. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg peteérés. Egyébként őszinte részvétem!
2017. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most hétvégén kellene majd megjönnie, peteérésem volt 11 napja.
2017. jan. 24. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok hamis reményeket ébreszteni, de nekem ez egyértelmű terhes tünet volt, az elsők között. Nem fàjdalom, vagy ilyesmi, csak egyszerűen éreztem, hogy van méhem, szinte rá tudtam volna rajzolni hasamra.

Sok sikert, drukkolok!

2017. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!