Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » December 5-diken kezdem az...

December 5-diken kezdem az otodik honapomat a terhesseggel. Nagyon kinoz az orrdugulas mar egy honapja, meddig fog meg tartani? Es mit csinaljak hogy tudjak menni konnyebben nagyvecere, mert mindig verzik utanna a fenekem. Ezzel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
En is sirtam a szorulas miatt,a patikaban arultak valamit ami olyan volt mint a lekvar,az segitett valamelyest,egyel sok gyumolcsot este,a verzes pedig aranyerre utal,kenegesd aranyer elleni kenoccsel.Vagy az is lehet hogy megreped az erolkodestol.
2008. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orrdugulás valószíűleg végig fog kísérni:((, kérj a gyógyszertárban homeo-s bogyót (nux vomica), illetve használj tenderisót tartalmazó orrsprayt. A vérzés szintén a terhesség velejárója, valószínűleg aranyaered van, ami a szülés után elmúlik. Kérjél rá szintén a gyógyszertárban kenőcsöt (pl. körömvirág), illetve ha hozzá tudsz jutni házi szilvalekvárhoz, az megkönnyíti a dolgodat.

Kitartás! 34 hetes kismama

2008. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első hónaptól tart az orrdugulásom, és már az 5. hónapban vagyok, szóval kiartás, mert ez így is fog maradni a végéig. :-( A szorulásra lehet kapni herbáriában lenmagot. Őrölve belekeversz 1-2 kiskanállal reggelente egy kefírbe, és segít. Persze nem azonnal, de egy hét után nekem is segített, mert én is borzasztó szorulásos vagyok.

Kitartás, gondolj arra, hogy a végén milyen édes kisbabád lesz!

2008. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!