Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek jelzett a légzésfigyelő...

Akinek jelzett a légzésfigyelő és látszólag nem tévesen, mi történt, hogy volt, hova mentetek tovább?

Figyelt kérdés

Ma reggel bejelzett. A gyerek aludt, félig hasra fordulva. A hátára fordítottam akkor méltatlankodott és aludt tovább. Nem nagyon zavarta a ricsaj. Kettő van. A Snuza pico jelzett ami pelenkára csiptethető. Az angel care, ami a matrac alatt van, nem jelzett. De az jóval később is kezd amúgy.

Doktor úr azt mondta figyeljük nappal is a figyelovel. Ha bármi gyanús, vagy újra jelez akkor Heim Pál 24 órás megfigyelés.

Akinél volt hasonló sztori, hogy volt?



2020. jún. 24. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ettöl még böven lehet téves jelzés, ha csak egy jelzett, akkor lenne nem téves, ha mindkettö jelzett volna.

Könnyen lehet, hogy az egyik nem müködik megbízhatóan és azért jelez.

2020. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Őszintén remelem. Hat ugye a pelenkás el tud mozdulni. Azért van amúgy kettő mert ezt az utazasok miatt vettük. És ha már van, használjuk.
2020. jún. 24. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok olyan van, ami nem megbízható!

Ha a gyerekkel gond lenne, akkor mindkettö riasztana!

2020. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat csak lehet az már elég impulzust adott ami előbb jelzett így a későbbi ne sem indult. De remelem, semmi vész.
2020. jún. 24. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősünknél jelzett a légzésfigyelő és, amikor kikapták a picit az ágyból, ernyedt volt a teste. Nagyon megijedtek, rögtön mentőt hívtak, rázogatták, csipkedték és végül felsóhajtott a pici. (Az is lehet, hogy nagyon felszínesen szuszogott, de az ernyedtség miatt teljesen érthetően nagyon megijedtek.) Kivizsgálták, nem találtak semmit. Még egyszer fordult ilyen elő, azóta már 3 éves és egészséges.

Csak azért írom, mert szerintem ebben az esetben nem volt fals a riasztás.

2020. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tőlem is rögtön ezt kérdezte az orvos, hogy ér nyest volt e. De nem volt. Igazából kicsit nehezményezte hogy piszkálom és hanyatt fordítom. Nyoszorgott és aludt tovább. En persze nem.
2020. jún. 24. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi jártunk így 6 hetes korában. Nem téves jelzés volt, mert középen feküdt az érzékelőn, és ernyedt volt amikor felvettem.

Heim Pálba fektettek be 5 napra a belgyógyászatra teljes kivizsgálás, sem akkor sem azóta nem volt ezzel baj. Nekünk azt mondták valószínűleg azzal volt baj, hogy akkor kezdte átaludni az éjszakákat, és mivel olyan sok órája nem evett lehet nagy leesett a vércukra és iszonyat felületesség vált a légzése, amit már a légzésfigyelő nem érzett.

2020. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nyolcas. Azért jó hogy vannak ezek a kütyük. Mi most azt csináljuk a biztonság kedvéért, hogy betettük őt a babafészekbe és egyikünk vele alszik a nagy ágyban. Olvastam, hogy a szülő légzése beszabályozza a babáét. Remélem, nem lesz több ilyen. Nem volt ernyedt a kisfiam, de nem jelez olyan könnyen ez a nyavalya, kiprovokálni nem tudtam belőle. En esetleg arra gondolok, hogy ilyen melyalvásos légzéskimaradás lehetett. Aztán gondolom amikor sikoltott a kütyü, akkor levegőt vett, mire odaértem. Elég hamar jelez 15 mp az első kis csippanás és 25 mp a nagy riasztás.
2020. jún. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!