Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név lenne a legjobb a...

Melyik név lenne a legjobb a születendő fiúgyermekünknek?

Figyelt kérdés

Mindenképpen m-mel kezdődő nevet akarunk neki adni. Eddigi ötleteink: Mike, Mikes, Merse, Miske, Mendel.

A Mátét, Milánt ne ajánlgassa senki, mert agyonkoptatott, sokak által viselt nevet nem akarunk a gyermekünknek.



2020. jún. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
67%

"Miért? Adjak neki divatnevet, tucatnevet, olyat, amitől feláll a szőr a hátamon??? Rosszul vagyok, ha az alábbi nyálas, nyúlós neveket hallom: Máté, Patrik, Dominik, Bence, Richárd, Dávid, Dániel, Zsombor, Zalán, Zétény."


Hát elnézést, pedig vagyunk egy páran ilyen névvel, már ha meg nem sértünk létezésünkkel :)

2020. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
82%
Ja, a Jokébed-es? Akkor tényleg troll lehet :D
2020. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
86%
Annyit mondok hogy ha ilyen nevet választasz neki, a sok szekálástól tuti lelkibeteg lesz és a saját szarát fogja enni,utána mondhatod hogy különleges gyereked van! :D
2020. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
81%

Volt ilyen kérdés lánnyal nemrég, válaszoltam is rá. Ugyanilyen stílus volt a kérdező, nyálas, nyúlós neveknek titulálva az összes N betűs lány nevet és ő a fantasztikus Tekla nevet választotta, meg egy másikat.

Önérzettel túlcsordult, nagyon van véleményem - anyukák, miért nem DÖNTÖTÖK akkor ahelyett, hogy ismeretlen emberekkel szavaztattok? Mégis mi visz rá embert ilyesmire?

2020. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
88%
Hát kérdező, ha ez komoly, te beteg vagy...
2020. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarlak elkeseríteni, de a legtöbb névből úgy lesz agyonkoptatott, hogy egy celeb úgy nevezi el a gyerekét. Mivel pedig Szabó Zsófi gyereke Mendel, kezdhetsz azon gondolkodni,mire fogod átnevezni miután rájössz, hogy már minden 2.gyereket úgy hívnak, mint a tiédet. A listádból egyébként szerintem még ez a legelviselhetőbb, de mivel a gyakoriság is szempont, gondoltam, szólok. Nekem egyébként mindegy, tőlem hívhatod Marcipánnak is vagy Máglyarakásnak.
2020. jún. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
11%
Én speciel most hallok először arról is, hogy létezik Szabó Zsófi nevű celeb (már ha tényleg létezik ilyen celeb, és nem csak arról van szó, hogy a fél országot Szabónak hívják, emiatt gyakrabban emlegetik ezt a nevet, mint a Brad Pittet). Nem hinném, hogy emiatt elterjedne a Mendel név, még ha szép is. Az emberek nagy része nem szereti a különleges neveket.
2020. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
75%
Azt miért kellett lepontozni, hogy a Mendel zsidó név? Nagyon hülyén néz ki, ha csak hangzás alapján kiválasztasz egy nevet anélkül, hogy ténylegesen kötődnél az adott kultúrához. Gondolom, Ahmednek vagy Szergejnek se neveznéd el csak úgy.
2020. jún. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
84%

Persze, az is biztos véletlen, hogy Sebestyén Balázs gyereke után a fél ország Benettnek nevezte a gyerekét.

(Amúgy azzal nem veszítesz semmit, hogy Szabó Zsófit nem ismered, bár, elhunyt apukáját, Szabó Gyulát illene.)

2020. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
61%
Szabó Gyulát igen, de a családjáról nem tudok semmit. Az igaz, hogy a celebvilágot nem ismerem, azt se tudtam, hogy Sebestyén Balázsnak van gyereke, és a Benett nevet is csak angoloknál láttam...
2020. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!