Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név lenne a legjobb a...

Melyik név lenne a legjobb a születendő fiúgyermekünknek?

Figyelt kérdés

Mindenképpen m-mel kezdődő nevet akarunk neki adni. Eddigi ötleteink: Mike, Mikes, Merse, Miske, Mendel.

A Mátét, Milánt ne ajánlgassa senki, mert agyonkoptatott, sokak által viselt nevet nem akarunk a gyermekünknek.



2020. jún. 27. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
95%
Vagy Trabant! :D
2020. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, ha neked ezek tetszenek, akkor válassz egyet és kész. Szerintem a legtöbb embernek egyik sem tetszik, mert midnegyik név úgy néz ki, mintha valamit elírtak volna. Nem azt mondom, hogy a leggyakrabban használt neveket kell adni a gyereknek, de ez az erőltetett különlegeskedés a másik véglet.
2020. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem akarsz kiszúrni a gyerekeddel miért 5 olyan nevet soroltál fel mivel totál szívás az élet? Még a Merse nagy zokogva elmegy de a többi.. most komolyan? Mike? Mendel? Először azt hittem csak valami gyenge vicc.
2020. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:
Miért? Adjak neki divatnevet, tucatnevet, olyat, amitől feláll a szőr a hátamon??? Rosszul vagyok, ha az alábbi nyálas, nyúlós neveket hallom: Máté, Patrik, Dominik, Bence, Richárd, Dávid, Dániel, Zsombor, Zalán, Zétény.
2020. jún. 28. 14:06
 45/75 anonim ***** válasza:
92%
A röhejes és a tucat oszlop között van még jó pár másik név.
2020. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
69%

Na, de mondjad már hogy a Maximról mi a véleményed.


Nem csak a Máté vagy Mendel létezik.


A tucatnevekrol meg csak annyit, hogy az én "tucatnevű" gyerekemre azt mondták a szülészeten hogy ezer éve nem hallották. Nekem nincs komplexusom, hogy azt hiszem, minél különlegesebb a gyerekem neve, annál különlegesebb lesz ő is.


Amugy a szabó zsofiek gyerekét is Mendelnek hívják, a Mikesről és Merséről öregapó jut eszembe, a Mike fura magyarosan kiejtve, a Miskét felnőtt férfi embernek elképzelhetetlennek tartom, olyan mintha egy óvodás kislány beceneve lenne.

2020. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 Derjaderja ***** válasza:
100%
Igen a Mike, Miske a legdurvábbak.
2020. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
84%

Mikor fogjak mar fel a szulok h egy gyerek nem attol lesz kulonleges mert kulonleges a neve...


Max ha sikerul olyan nevet talalni ami ritkabb, akkor jobban megjegyzik (tobbszor visszakerdeznek, tobbszor elirjak), de nem minden gyerek akar kilogni a sorbol, sem extra figyelmet, megkulonboztetest.


Ezzel egyik felsorolt nevet sem szandekoztam velemenyezni.

2020. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
93%
Miért nyálasabb egy Richárd mint egy Mendel? Őszintén, ha én fiúként ilyen nevet kaptam volna inkább lánynak születek hátha akkor nem szivatnak meg ennyire:-D
2020. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez ugyanaz a személy, aki múltkor a lányneveket kérdezte, ott jött ez a válasz, hogy "nyálas név" az Anna, Hanna. Meg utálja a gyakori neveket. Ugyanezt a szókincset használta, szerintem troll :D
2020. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!