Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeken kívül kell még valami...

Ezeken kívül kell még valami a babának? (sorolom miket vettem)

Figyelt kérdés

-babakocsi (mózeskosárral természetesen)

-bébihordozó bázistalppal

-babakocsi kiegészítők: pelenkázótáska, szúnyogháló, esővédő, pohártaró (bébihordozóhoz is van szúnyogháló, illetve esővédő)

-babaszobai kellékel alváshoz: takaró, zenélő forgó, hálózsák, rácsvédő, fejvédó, nyuszipárna, baldachin, vékony takarók (4)

-mózeskosár álvánnyal

-leander bölcsö

-bútor:140x70-es kiságy (matraccal), pelenkázó komód, gardróbszekrény

-pelenkázó matrac

-jatékok:játszószőnyeg, játszó henger, ülést segítő párna (ezt elraktam későbbre), 1-2 plüss, zenélő kisjátékok, babakocsijáték

-7 rövidujjú body, 4 hosszúujjú body, 5-6 napozó, 6 kisnadrág (hosszú) 56-62-es méret mindegyik

-180db pelenka, 8 csomag popsitörlő, popsikrém, habfürdő, pelenkakuka

-etetéshez: 8-10 cumisüveg, mellszívó, bébiételkészítő (szintén későbbre), 5 cumi, cumilánc


Kb. Ennyi dolgot vettem. Ha kimaradt volna valami irjatok, mi kell még.

37hkm



2020. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
A pelenka nem egy márka. Fele Pampers, fele Libero. A cumisüvekek, pedig Tommee tippeek.
2020. jún. 29. 13:20
 12/70 A kérdező kommentje:
Nem kaptam gyógyszertári cumit, de már nem is kell mivel vettem. A bázistalp igazából az isofix talp, csak máshogy megnevezve.
2020. jún. 29. 13:22
 13/70 anonim ***** válasza:
79%

Ha szoptatni fogsz, lehet nem is kellenek a cumisüvegek. Ellenben szükség LEHET tejtároló zacskóra. Ha tápszeres lesz akkor meg a szoptatós párna nem fog kelleni meg a mellszívó.

Van olyan baba (pl enyém) hogy semmilyen cumit nem szeret, tehát ebből elég lett volna egy, hogy kiderüljön kell e neki. Több mint fele cuccot ráértél volna a kórházból hazatelefonálva megvetetni a pároddal.

2020. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
89%
Millió felesleges vacakot vettél már így is. Hagyd abba inkább
2020. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:

Hát úgy tervezem hogy fejek neki és cumisüvegből adom. A szoptatós párnát meg már most is használom, azon alszok.

A párom viszon sosem azt veszi amier gondolok valahogy.🙈 Illetve ő is bent lesz velünk.

2020. jún. 29. 13:32
 16/70 A kérdező kommentje:
Mi ezek közül felesleges?
2020. jún. 29. 13:33
 17/70 A kérdező kommentje:
*amire
2020. jún. 29. 13:34
 18/70 anonim ***** válasza:
90%

Az a gond, hogy pont az ilyen listák miatt kerül a baba születése félmillió forintba (túlzok).


- Orrszi-porszi a náthás időkre

- Konnektoros éjjeli fény ha igényli a babád és ha neked segítség az esti etetésekkor

- Napkalap a kánikulához

- Szoptatáshoz szükséged lehet mellszívóra (tej beindításhoz vagy a fejéshez ha valamikor nem te etetnéd - bár van aki ezt kézzel is megoldja)



Az általad felsoroltak felét szerintem nem is fogod használni. És nem a rosszindulat beszél belőlem. Aztán lehet hogy mégis használod mind. Én pl a pelenkázó asztalt max 3 hónapig használtam. A baldachin nem tudom mire jó, ha nincs szúnyogháló az ablakon és nyáron nyitva van, akkor értem. Az ülés segítő párna is gyanús, nem is szabad segíteni, amíg magától nem ül. A bébi étel készítőt sem értem, sima fazékban is lehet főzni a babának.

2020. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
A baldachin igazából csak a design miatt van. A bébiételkészítő pedig párolja, ami nekem sosem sikerült még (pedig próbáltam),plusz egyben turmixgép is.
2020. jún. 29. 13:36
 20/70 A kérdező kommentje:
Egyébént ez az ülős párna: [link]
2020. jún. 29. 13:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!