Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeken kívül kell még valami...

Ezeken kívül kell még valami a babának? (sorolom miket vettem)

Figyelt kérdés

-babakocsi (mózeskosárral természetesen)

-bébihordozó bázistalppal

-babakocsi kiegészítők: pelenkázótáska, szúnyogháló, esővédő, pohártaró (bébihordozóhoz is van szúnyogháló, illetve esővédő)

-babaszobai kellékel alváshoz: takaró, zenélő forgó, hálózsák, rácsvédő, fejvédó, nyuszipárna, baldachin, vékony takarók (4)

-mózeskosár álvánnyal

-leander bölcsö

-bútor:140x70-es kiságy (matraccal), pelenkázó komód, gardróbszekrény

-pelenkázó matrac

-jatékok:játszószőnyeg, játszó henger, ülést segítő párna (ezt elraktam későbbre), 1-2 plüss, zenélő kisjátékok, babakocsijáték

-7 rövidujjú body, 4 hosszúujjú body, 5-6 napozó, 6 kisnadrág (hosszú) 56-62-es méret mindegyik

-180db pelenka, 8 csomag popsitörlő, popsikrém, habfürdő, pelenkakuka

-etetéshez: 8-10 cumisüveg, mellszívó, bébiételkészítő (szintén későbbre), 5 cumi, cumilánc


Kb. Ennyi dolgot vettem. Ha kimaradt volna valami irjatok, mi kell még.

37hkm



2020. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Táblán még annyi, hogy én vennék 1-2 50-es bodyt is, mert ha pici lesz a gyerek, akkor jól tud az jönni. De tényleg csak pár darab lenne jó, mert hamar kinövik.

Ezzel amúgy mi megszívtuk, mert azt hittük, hogy nagy lesz a baba, a doki is ezt mondta, aztán meg 2700 g, és 48 centi volt. Pedig én 183, a férjem 191 centi magas.

2020. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
70%
*talán
2020. jún. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
És nem az összeset én vettem, van köztük ajándékba kapott.
2020. jún. 29. 14:41
 44/70 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hinta is nagyon jó volt nekünk.
2020. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondják nagy lesz, majd meglátjuk. Max. majd rendelek 1-2-t.
2020. jún. 29. 14:42
 46/70 A kérdező kommentje:

[link]

Eza "hinta"(bölcső), és szerintem azért nagyon jó, mert tud benne vízszintesen feküdni a bébi.

2020. jún. 29. 14:44
 47/70 A kérdező kommentje:
Egyébként arra odafigywltem hogy ne legyen semmi káros, mint pl. bébikomp,sose vennék, annyi rosszat hallottam róla, vagy pl. ilyen a kenguru is.
2020. jún. 29. 15:10
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt a légzésfigyelő, mi kamerásat vettünk, persze jó egy sima alap is (kiárusítás volt, így belefért a rászánt keretbe)

Az egyik legjobb dolognak tartom azok közül amit vettünk, de ezek nagyon szubjektív dolgok, mint ahogy az eddigi válaszok is mutatják (pl sokak szerint felesleges a légzésfigyelő, nálam alap volt)

A Mózes kosár sem rossz dolog, elvileg jó nekik, hogy a szűk méh után nem rögtön egy bazi nagy ágyba kerülnek. Nekünk hagyományos fa bölcsőben alszik a 2 hónaposunk, nem is fért volna be a kiságy a mi hálónkba, 6 hónap körül tervezem a saját szobába rakni. De megint ez is szubjektív. Sokan baba fészket raknak a kiságyba, engem a hideg ráz tőle, mert szerintem fulladás veszélyes

Refluxos a babánk így tapasztalatból mondom, textil pelusbol sosem elég

2020. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
Légzésfigyelőt is megnézem, pedig eszemben volt...még az elején.😂
2020. jún. 29. 15:21
 50/70 anonim ***** válasza:
86%

Körömcsipesz, körömreszelő, hajkefe, ha hajas baba lesz. Hőmérő a vízhez az első időben, hogy ki tapasztald mennyi az annyi. Ha most nyáron bújik ki akkor esernyő/napernyő a babakocsira.

A fele tényleg felesleges, de szerencsére nem az én pénzemet költöd :)

Az előzőek minden mást felsoroltak amire szükséged lehet.

2020. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!