Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeken kívül kell még valami...

Ezeken kívül kell még valami a babának? (sorolom miket vettem)

Figyelt kérdés

-babakocsi (mózeskosárral természetesen)

-bébihordozó bázistalppal

-babakocsi kiegészítők: pelenkázótáska, szúnyogháló, esővédő, pohártaró (bébihordozóhoz is van szúnyogháló, illetve esővédő)

-babaszobai kellékel alváshoz: takaró, zenélő forgó, hálózsák, rácsvédő, fejvédó, nyuszipárna, baldachin, vékony takarók (4)

-mózeskosár álvánnyal

-leander bölcsö

-bútor:140x70-es kiságy (matraccal), pelenkázó komód, gardróbszekrény

-pelenkázó matrac

-jatékok:játszószőnyeg, játszó henger, ülést segítő párna (ezt elraktam későbbre), 1-2 plüss, zenélő kisjátékok, babakocsijáték

-7 rövidujjú body, 4 hosszúujjú body, 5-6 napozó, 6 kisnadrág (hosszú) 56-62-es méret mindegyik

-180db pelenka, 8 csomag popsitörlő, popsikrém, habfürdő, pelenkakuka

-etetéshez: 8-10 cumisüveg, mellszívó, bébiételkészítő (szintén későbbre), 5 cumi, cumilánc


Kb. Ennyi dolgot vettem. Ha kimaradt volna valami irjatok, mi kell még.

37hkm



2020. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%

Napkalap


Tetrapelus féle kendő.. most nyáron praktikus takaró helyett


Összeizzadásra


Pulcsi/ kardigán..

Vannak hideg napok azért


Lázmérő,

orrsziporszi / igaz 2-szer használtuk 2 év alatt.. de jó, hogy nem akkor kellett rohanni/

Én szeretem, ha saját törölközője van


Pihenőszék

Pelenkakuka megoszló, én imádom most nyáron, semmi szag nem jön ki

2020. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
70%

Bocs

Kukát most látom

2020. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:
És amit még kifelejtettem. Orrszívónk is van Nosiboo pro.
2020. jún. 29. 13:38
 24/70 A kérdező kommentje:
Pihenőszék is van (az az elektromos hinta), illetve textilpelenka, lázmérő és törölköző van egyenlőre a listámon amit rendelni akarok.
2020. jún. 29. 13:40
 25/70 anonim ***** válasza:
63%

Inkább azt írom, mi NEM kell.

Ezek minek??: szúnyogháló, pohártartó

nyuszipárna, baldachin, mózeskosár állvánnyal, leander bölcső, játszó henger, ülést segítő párna, bébiételkészítő

Ezekkel bőven ráérsz: 1-2 plüss, babakocsijáték

2020. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
88%

Zoknit is vegyél. Nyár közepén szülsz, valószínűleg elég lesz egy napozó vagy rövidujjú body a babának napközben, legyen zokni estére, vékony kardigán és textil pelus.

Lázmérő kell, legyen otthon

Szerintem a fejek+szoptatok megoldással, ha nem muszájból van, csak magaddal tolsz ki.

2020. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
61%

Meg pizsit is vennèk neki / kezeslábas/


Elektromos hibta is jó.. de a pihenőszék nekem pl jó volt mert simán az udvarba is kivittem

2020. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
91%
Az ülés segítőt most add el... Hiába Mammas and Pappas vagy Stokke, az nem jelenti azt, hogy egészséges. Nézz utána a korai ültetésnek. Amíg a gyerek magától nem ül fel, tönkre teszed az ültetéssel a csontjait.
2020. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
80%

Mi felesleges? Sorolom

Ha van kiságy minek bölcső meg álványos mózes is?

Nyuszi párna. Értelmetlen hülyeség és nem is ajánlott semmit pakolni az újszülött ágyába.

Játszó henger. Majd Olyan 6-7 hósan lesz értelme

Ülést segítő párna. Nem csak felesleges de káros is.

Irreális mennyiségű cumisüveg.

Cumi is majd max akkor kell több, ha már dobálja. 1esből simán elég 1 db.

Bébiétel készítő. Parkoló betét meg valami mixer ami van otthon (ha van) bőven elég.

2020. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
63%

Atyaúristen, te aztán bevásároltál. :D

Hordozókendő esetleg? Nekem szuper volt mindkét gyereknél, kB 3-4 hónapos korukig használtam, amikor nyűgösek voltak, és nem tudtam letenni őket, jó volt, hogy volt két szabad kezem, és tudtam közben csinálni bármit, az elsőnél meg az is jó volt, hogy sokkal könnyebb volt nekem pl. boltba, postára menni, ha kellett, úgy, hogy nem a babakocsiban toltam magam előtt a kicsit, hanem csak rám van kötve, és mindkét kezem szabad, gyorsabb volt úgy.

Azt írod, hogy érzékeny a bőröd, és lehet, hogy a babáé is az lesz. Nekem is érzékeny, gyerekeké is, szinte csak natúrkozmetikumot használunk mi is. Azt nem írtad, hogy van-e külön mosószer, öblítő a kicsinek, mert lehet, hogy akkor nem fogja bírni a bőre azt, amit ti használtok.

Lázmérőből érdemes digitálisat venni, nem nagy összeg, és szerintem megéri.

Ruhából szerintem semmiképpen ne vegyél többet, mert lehet, hogy egy hétig fogod tudni ráadni. Nagylányommal jártam így, a súlya nem volt nagy, bőven mertünk vásárolni 56-62-esből, de olyan hosszú volt, hogy a legtöbb ruhát rá se tudtam adni, mire kinőtte, sőt, sok kicsi volt rá, amikor megszületett.

Ennyi jutott eszembe hirtelen, ahogy olvastam a listád, na meg az is, hogy szerintem lesz néhány dolog, amit majd megbánsz, hogy megvettél. :D De nem baj, én is vettem olyan dolgokat az elsőnél, amin később csak nevettünk, hogy mit gondoltunk, ez mégis mire lesz jó?! :D

2020. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!