Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeken kívül kell még valami...

Ezeken kívül kell még valami a babának? (sorolom miket vettem)

Figyelt kérdés

-babakocsi (mózeskosárral természetesen)

-bébihordozó bázistalppal

-babakocsi kiegészítők: pelenkázótáska, szúnyogháló, esővédő, pohártaró (bébihordozóhoz is van szúnyogháló, illetve esővédő)

-babaszobai kellékel alváshoz: takaró, zenélő forgó, hálózsák, rácsvédő, fejvédó, nyuszipárna, baldachin, vékony takarók (4)

-mózeskosár álvánnyal

-leander bölcsö

-bútor:140x70-es kiságy (matraccal), pelenkázó komód, gardróbszekrény

-pelenkázó matrac

-jatékok:játszószőnyeg, játszó henger, ülést segítő párna (ezt elraktam későbbre), 1-2 plüss, zenélő kisjátékok, babakocsijáték

-7 rövidujjú body, 4 hosszúujjú body, 5-6 napozó, 6 kisnadrág (hosszú) 56-62-es méret mindegyik

-180db pelenka, 8 csomag popsitörlő, popsikrém, habfürdő, pelenkakuka

-etetéshez: 8-10 cumisüveg, mellszívó, bébiételkészítő (szintén későbbre), 5 cumi, cumilánc


Kb. Ennyi dolgot vettem. Ha kimaradt volna valami irjatok, mi kell még.

37hkm



2020. jún. 29. 13:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy azoknak milyen lelki defektjük van, akik azt taglalják, hogy mi felesleges - szerintük, amit senki nem kérdezett? Vagy funkcionális analfabétizmus? Azt kérdezte, MI HIÁNYZIK.
2020. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

Még akkor szerintem veszek egy ilyen "ápolási" csomagot.

Ez jó? :

[link]

És a babakocsinkhoz ilyet kaptunk ajándékba, ez lesz a napellenző, de leeht hozzá egyébkén napernyőt is kapni. Melyik a jobb?

Szóval ezt kaptuk hozzá:

[link]

2020. jún. 29. 18:54
 53/70 A kérdező kommentje:
*Lehet
2020. jún. 29. 18:54
 54/70 A kérdező kommentje:
*egyébként
2020. jún. 29. 18:54
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

#51 ezen az oldalon imádnak az emberek versenyt csinálni abból, hogy ki költ kevesebbet babaholmira.

Lehet én se vennék meg mindent a felsoroltakból, de eszembe nem jutna ezért kioktatni a kérdező vagy bárkit. Ő pénze, magánügy mit vesz belőle.

2020. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
Ez a napellenző addig jó amíg pici. Ha nagyobb lesz jobb a napernyő, amellett lát rendesen. Mi sokat hasznàltuk.
2020. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor egy napernyőt is beszerzek!🥰
2020. jún. 29. 19:16
 58/70 anonim ***** válasza:
72%
Én is fejem a tejet és cumisüvegből kapja,de ha nem muszáj,szerintem inkább szoptasd. Nagyon megterhelő mindig fejni,csak neki sűríteni kell,így muszáj. Valaki írta,hogy kádba a szűkítő felesleges. A fiam végig üvöltötte az elején a fürdetést,aztán kaptunk ajándékba egy szűkítőt,azóta élvezi :) 50es méretből tényleg jobb,ha van otthon néhány ruha,nekünk is azt mondták,nagy baba lesz,3150 g és 48cm lett. Februárban született és az 56os kabátban "eltűnt" :D Textil pelenkából tényleg sosem elég. Esetleg kiskanál,vitaminnak.
2020. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:

[link]


Én e helyett inkább napernyőt használnék mert sokkal jobban jut bele a levegő, szellősebb. Melegben meg jobb ha nincs ráhúzva a mózes teteje plusz ez a cucc, inkább egy napernyő, és a mózes tetejét addig tolnám fel amíg szükséges.

2020. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
Ezt a nepellenzőt nem vettem, kaptuk a babakocsihoz. De akkor veszek egy napernyőt. Egyébként bővíthető a kupolája a babakocsinak, majdnem teljesen befedi.
2020. jún. 30. 08:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!