Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött korban kiszúrt fül...

Újszülött korban kiszúrt fül beforrhat még 3 évesen?

Figyelt kérdés
Kórházban szúrták még ki annak idején kislányom fülét. Most kapott egy nagyon szép fülbevalót 3 évesen (eddig nem cserélgettük). És mivel valahogy az egyik fülében nem állt jól, megállapítottam, hogy ott nagyon lent van a lyuk, egyáltalán nem szimmetrikus a kettő, még szemlátomásra sem. :( Van rá esély, hogy beforrjon? Úgy hallottam, hogy csecsemőkorban kiszúrt fül soha nem forr már össze. :(
2020. jún. 30. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is gyerekkoromban fúrták ki és aszimmetrikus lett, és igen, engem baromira zavart, mert szerettem hosszabb fülbevalókat hordani, azoknál meg elég látványos. Annyival alá nem lehetett fúrni, hogy normálisan nézzen ki, így hiába lett alályukasztva. Most 15 hónapja nincs benne fülbevaló, én úgy érzem már beforrt, de őszintén szólva nem próbáltam beletenni, holnap kíváncsiságból megnézem azért.
2020. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!