Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnak mas gyerekek...

Hogyan tudnak mas gyerekek 8-9ig aludni?

Figyelt kérdés

Nem ertem az en kislanyom 1 eves es alszik egesz ejjel de bazi koran kel fel6-6korul de van h mar 5kor. Ha fel7ig alszik akkor az mar nagyon jonak szamit...

Hogy a jo egbe lehet h masok gyereke alszik fel8-8-fel9ig is akar es nem kamiznak multkor ottaludtunk baratainknal es basszus 8kor fektettek a gyereket es haromnegyed8kor ebredt fel. Hogy lehet erre raszoktatnk egy gyereket?? Nem birom elfogadni h nekunk meg hajnalban kell kelni minden nap...


2020. jún. 30. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekfüggő. A nagyobbik gyerekem egy évesen 9 után kelt, a kicsi alvásigénye mindig 2-3 órával kevesebb volt. Nagyobbal mire kijutottunk a játszótérre, sokan már készülődtek hazafelé :) Ezt befolyásolni nem lehet.
2020. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kevesebb az alvásigénye:) Vagy próbáld meg később fektetni félóra-órával ha bírja, és akkor valószínűleg később is fog kelni. Nem tudom, biztos játszotok sokat, de délután fáraszd le kicsit jobban :)
2020. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig változó, nálam is volt, hogy lefektettem 5kor délután, illetve magától kidőlt én meg beraktam az ágyba, és másnap 9kor kelt(télen)


Mostanában meg 8-9 felé alszik és 6kor kel, de ez is párhavonta változik.


Amit tudsz tenni, hogy sötétet csinálsz és hűvöst, hogy reggel is az legyen, ne érezzék a napsütést.


A másik, amit tudsz tenni, hogy lefárasztod napközben szellemileg és fizikailag is.. Telihassal feküdjön le, inni ne igyon, csak kicsit, lehet reggeli pisilésre ébred fel.

2020. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy:D

Lányom este 9 fele fekszik inkább negyed 10 fele, ennek ellenére legkésőbb 7 órakor felkel, bár most épp olyan korszakát éli ,hogy 6 órakor felébred.Délután nem alszik.

Unokatesója 2-3 órát alszik délután,legkésőbb 7-8 fele fektetik és reggel addig alszik amíg lehet ha oviba megy akkor 7-8 fele keltik hétvégén meg 9 simán húzza a lóbőrt.3 éves mind a két gyerek.

2020. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem sokat tudsz tenni, tényleg, a lefárasztáson és később fektetésen kívül, de ez sem válik be mindenkinél. Amúgy meg legyél hálás, hogy ennyit alszik egyben, az én lányom 2 éves koráig 5-10-szer kelt éjjel, és fél 6 és 8 között változott a kelése (persze időszakonként). Most 3 éves múlt, 7 körül kel (szintén 6 és fél 8 között mozog, mikor, a napsütéstől is függ), de cserébe 10 előtt szinte sosem alszik el. Szóval adj hálát, hogy ilyen nyugis éjszakátok van :D
2020. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Úgy, hogy este 10-kor fekteted le őket....
2020. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. A nagyobb 7 eves 1 évig aludt 9ig, amugy 6-7 kozt kukorékol. A kicsi is korán kel.
2020. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az èn kislànyom is 8 ig alszik ha hagyom mèg tovàbb is , de ô egyszerûen nem tehetô le este 10-10.30 elött. Koràbban is keltettem reggel koràbban is fektettem ebèd utàn de az este 10 szinte fix bàrhogy variàltam neki. 2,5 èves mult. Mit nem adnèk nèha egy este 8 as alvàsèrt:) Ezt csak azèrt îrom, hogy làsd mindenki màssal kinlódik ès màsèrt irigyli a màsikat:)

De mèg vàltozhat nàlatok csak 1 èves.....

2020. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Múltkor éjjel 2-kor aludt el. Reggel 10perces szopira felkelt. Utána 11-ig aludt. Én ébresztettem. 2 hónapos. Néha volt ilyen.
2020. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi későn kelünk, de későn is fekszünk. Ritkán alszanak el 9-kor, de inkább fél 10, cserébe alszanak reggel is fél 10-10-ig kb. Nekem jó, mert én (is) bagoly típus vagyok, de az ovi miatt hamarosan kelnünk kell és az gáz lesz. Nektek legalább maradhat a megszokott rutin. 😊
2020. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!