Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Graco Mirage babakocs...

Milyen a Graco Mirage babakocsi? Ki milyen babakocsit ajánlana?

Figyelt kérdés
Kinek hogy vált be?Nagyon szívesen veszek minden véleményt!Annyi babakocsink volt már,de még mindig nem találtam meg a megfelelőt,de ez jónak tűnik.Ami könnyű,kicsi a kosara.Az ernyőkocsikat nem szeretem,mert nem tudom egy kézzel tolni,ha a másik kezem másra kell útközben,pl.őt vezetni ha sétálunk:)Egyik nehezen fordul,a másik csörög-zörög,nehéz lefékezni stb.Elegem van!Már nagyobb kislányomnak kellene.
2010. aug. 2. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Garco Ultima van, az elejétől azt hsználom, majdnem 17 hósnapos lányom.

Jó választás volt, nem kellt lecserélni és nme is áll szándékomban, használom, amíg kell babakocsi.


Nagy kosara van, elöl bolygókerék.

TS-es, nem kellett hordozót vennünk az elejéán, és kompletten volt 50 ezzer forint. ja és befér a swift csomagtartójába

2010. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És könnyű?
2010. aug. 2. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:

nekünk volt graco mirage.


könnyü.

nekünk a nagyinál van mert ő ne emelgesse feleslegesen...igen nagyon jó mert egybekaros. mi 9 hósan vettük és még mindig szuper!!!

tálcája nincs a teteje nagy szépen betakarja a babát

ajánlom neked is !!!

igen kicsi a kosara de vettünk rá megyeri hálót is a tolókarra az mégy egyel több tároló.


ami negativum hogy a könnyü súlya miatt ha hátul van rajta egy nagyobb táska és nem ül benne a baba akkor egész egyszerüen felborul... okozott ezzel egy pár kinos percet ez a babakocsi.

2010. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco Trekko van. 3 kerekű és csak egy szóval tudom jellemezni: csodálatos :)
2010. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. És ilyen színű


[link]


Ha lesz még egy babánk, akkor is ilyet veszek.Az első kisfiamnak is gracoja colt 3 kerekű és most is ez van. És majd a 3.is az lesz :)

2010. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. IMÁDOM! Előtte másik volt/van (Bergon), de az nehéz volt és nagy.

Könnyű tolni, maga a babakocsi is könnyű, kényelmes, praktikus. Nagyon szeretem!

6 hónapos volt mikor vettük, most 10 hónapos.

2010. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Mirage van. Nagyon imádom! Ez az első kocsink, születésétől kezdve ezt használja a lányunk. Könnyű, könnyen össze tudod csukni, egy kézzel. Nagyon könnyű irányítani akár egy kézzel is. Nem borul fel ha a pelenkázótáska rajta van megpakolva!!! Csak jót tudok róla mondani! Egyszerűen kezelhető! Nem bántam meg, hogy ezt vettük, valószínű nem is fogok másikat venni. Kiszolgálja a kislányomat amíg baba kocsizunk! (most 5 hós) Sőt még lehet hogy a következőt is! Vedd meg nyugodtan.
2010. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!