Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytad/Hagyod sìrni a babàd?

Hagytad/Hagyod sìrni a babàd?

Figyelt kérdés
Mièrt igen, mièrt nem?
2020. júl. 5. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
60 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert nem bírom hallgatni ahogy szenved.😊
2020. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

Ez szituáció függő. Ha hisztizik, hagyom sírni, majd abbahagyja. Ha fáj valamije, nem hagyom természetesen.

Ha alvásra gondolsz, nem hagytam, nem volt szívem.

2020. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Mind két gyerekemet hagytam sírni bizonyos keretek között de mindig tudtam a különbséget melyik sírás a "nem akarok aludni hiszti" meg a fájdalmas sírás mikor tényleg baja volt, ez utóbbi esetben soha nem hagytam,első esetben meg 5-10 perc volt.Mindkét gyerek jo alvó kiegyensúlyozott gyerek lett. Nem így lett volna ha nem ezt teszem, akkor 2 kialvatlan hisztis nyűgös gyerek + 1 anya lett volna...
2020. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Odaìrnàtoj mennyi idős a baba? Nem mindegy, ha 1 èv alatti vagy feletti :)
2020. júl. 5. 14:32
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Mind két gyereket 1 év alatt is...
2020. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg szituáció függő.

Vannak helyzetek, amikor nem kell azonnal ugrani, ilyen pl, amikor a WC ülök és felsír. Szerintem azt a 2 percet ki tudja bírni bármelyik gyerek, feltéve ha nem fájdalmában, keservesen sír, amit egy anya azért meg tud különböztetni, mert akkor azonnal megyek, mert ki tudja mi történt vele.

2020. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem hagytam sìrni. Egy kisbaba nem tud hisztizni, ès ha az anyja közelsègère vàgyik az ugyanolyan alap szüksèglete mint az èhsèg, a fàjdalom megszüntetèse vagy ha fàzik betakarni.
2020. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Én nem hagytam sírni szándékosan.Olyan volt, hogy wc voltam mikor rázendített és nekem még kellet fél perc mire felöltöztem meg ilyesmi.De mivel egy éves koráig ennyi is elég volt, hogy hányni kezdjen soha nem jutott eszembe percekig sírni hagyni.
2020. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Derjaderja ***** válasza:
79%

1 éves kora alatt sose hagytam direkt sírni, de mivel egy széttagolt házban lakunk, a párom gyakran 24-30 órát is dolgozik, a babám pedig hónapokig sose volt el letéve, se kendőben, csak ha foglalkoztam vele, rossz alvó is, ezért nem egyszer muszáj volt várjon addig, amíg az aktuális feladatot befejeztem vagy pl lezuhiztam.


Most 1,5 éves és ha pl jelenetet rendez, mert hosszas közös játek után neki akarok âllni főzni, akkor igen, hagyom sírni, meg a földre csapni magát és rugdosódni hisztisen, mert ez csak műsor, semmilyen komoly félelem nem áll mögötte, hisz mellettem fél méterre is játszhat, vagy figyelheti mit csinálok, és amúgy nagyon szépen és hosszan tud egyedül is játszani, ha nem dackorszakos éppen.

2020. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Sírni soha. Hisztizni igen.
2020. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!