Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segít a baba a főzésben?

Hogy segít a baba a főzésben?

Figyelt kérdés
Most őszintén. A konyhapulton történik minden. Ott hogy segít? Sehogy mert ha felültetem tuti talál valamit ami nem a kezébe való+ el akar mászni. Vegyünk egy pogácsa sütést. Nem tudom másé mit csinál,de az enyém még nem szaggatja, meg semmit max az ujjával nyomkodja és nézi h a kezére ragad de ennyi. Miért hívják ezt mások úgy h " jaj de élvezte h együtt csináltunk" Szerintem ehhez nagyobbnak kéne lennie." Én nem tudom bevonni. minden meleg,éles,vizes+elmászik leesik stb. Én meg: ne azt ne nem,nem szabad,az meleg, be nyúlj hozzá..Szóval nálatok hogy segít egy ennyj idős kicsi?

2020. júl. 10. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Pogira pakolják a reszelt sajtot/magokat, adogatják a zöldségeket, amit pucolok, kevergetnek a habverővel, leveszik a spatulát, ha kérem, stb. Másfél a kicsi, 2,5 a nagy. 😊
2020. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Az nem lenne gond h takarítani kell,de ahogy ismerem a tojást a tészta helyett a kezére kenné,a reszelt sajtot megenné😅 a földön tálba kapott már hagymát,krumplit, ezeket ki be pakolja a kosárból,de én ezt nem hívnám bevonásnak. De összeollózom ,amit írtatok és megpróbálom vele. Köszi a válaszokat.
2020. júl. 11. 05:52
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én lányom 20 hónapos és nálunk annyi a bevonás, hogy adogatja a zöldségeket, kóstolgat, golyót formázgat, tapicskol a tésztában, adagolja a reszelt sajtot, adok a kezébe gyakorló tésztát, amit kedvére alakíthat.
2020. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
15hós fiam ül az etetőszékbe, kap ugyan úgy fazekat, kanalat, keverőt, mindent, és úgy segít
2020. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!