Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem nem tud aludni éjszaka...

Férjem nem tud aludni éjszaka a babánk miatt mindig felebred mert nagyon sírós. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő dolgozik és ahogy nem alszik nem tud a munkára figyelni ezért már raszolt a főnöke vagy 3x nem akarom hogy kirugjak.

Meg csak 3 hónapos éjszaka mindig sír alig alszik pár perceket.



2020. júl. 9. 08:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Füldugó?
2020. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Másik szoba?

Füldugó!

2020. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Másik szoba, ringatás, babamasszázs, leopárd tartás segíthet, ha hasfájós.
2020. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
24%
Szoktasd le az éjszakai felkelésről. Este lakjon jól, éjjel csak teát/vizet kapjon, ne etesd. Csak sötétben menj be hozzá, ne vedd fel az ágyból, csak símogasd meg. 2-3 nap után aludni fog.
2020. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
A párodnak ehhez hozzá kellene szoknia. Mi felváltva ringatjuk mert mostanában sokszor ébred éjjel. Egyszer a férjem, egyszer én. A feladat közös. Vagy ő nem sajnál hogy te nem alszol?
2020. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De ő is segít éjszaka ha már felvan és sír a baba nem tud vissza aludni úgy sem. Férjem arra is felebred ha másik szobában sír.
2020. júl. 9. 08:50
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

Az apuka változtasson a hozzáállásán sürgősen!

Ketten vállaltátok a babát a következményeivel együtt sztem...

Néha amúgyis felkelhetne ő is visszaringatni a gyerekét!

2020. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
És én tudok aludni nappal mikor a lányom nyugodt de a férjem nem mert ő dolgozik.
2020. júl. 9. 08:52
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
5-ös vagyok, a férjem magas feszültségen villanyszerelő. Szerinted mennyire kell kipihentnek lennie? Szerencsére nem nyápicfiúcskának szültem gyereket, ugyanúgy kiveszi a részét a szülői szerepből. A tiedet nem ártana gatyába rázni.
2020. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdező! Sajnos érdemben nem tudok segíteni, mert nekünk még nem született meg a Kislányunk, de nagyon sajnállak, hogy ennyi 0 empátiával rendelkező komment érkezik... a kérdésből kiderül, hogy nem az apuka nem akar éjjel a gyerekkel foglalkozni, és bírom ilyenkor a baromi önérzetes anyukákat, hogy hát együtt vállalták a gyereket, apuka is vegye ki a részét, stb. Belegondoltatok abba, hogy apuka bőven kiveszi már annyiban is a részét, hogy elmegy mindennap dolgozni, hogy meg tudja teremteni a megfelelő körülményeket a családjának? Mi kell még, járjon haza napközben pelenkázni, meg ebédszünetben is ringatni a gyereket??? Lehet ám anyukának is dolgozni menni, apuka is maradhat otthon gyeden, aztán meg lehet az anyukának hisztizni, hogy fáradt a munkában. Gyereket vállalni sem kötelező, de akik vállalnak, azok vállalják azt is, hogy az anyuka feladata elsősorban a gyerek ellátása, nyilván nekik is kell segítség, és egy lélegzetvételnyi idő, egy-egy éjszaka, mikor apuka ringatja vissza a gyereket, de nem korrekt az a hozzáállás, hogy az az apuka, aki fáradt az éjszakai gyereksírástól már rögtön egy puhap.cs.

Remélem, megtaláljátok a megoldást, és minden rosszindulatú hozzászólónak azt tudom mondani, hogy egy kicsit nézzen magába.

2020. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!