Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babád születésénél mibe...

Első babád születésénél mibe volt a legnehezebb "beletanulni"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

hogy mennyi ruha kell ...

fürdetés -nekem-

2010. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Talán az volt a legnehezebb,hogy rá kellet jönni,hogy a sírással mit szeretne elmondani,amikor nagyobb,hogy ne féltsem túlságosan mindentől.
2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó nem alvásba!
2010. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beosztani az idomet volt nagyon nehez ugy, hogy mindenkinek jo legyen. Pl. az elejen nem akkor ettem amikor ehes voltam hanem amikor tudtam. Nehez volt megszokni, hogy nincs mar egy szabad percem sem es barmilyen faradt vagyok akkor is ki kell pattanom az agybol ejszaka ha kell haromszor is megetetni a babat. Ha delutan ragad le a szemem a faradsagtol nem kucorodhatok fel az agyra tv-t nezni vagy aludni/pihenni egyet mert a babanak eppen ram van szuksege. Ahogy nagyobb lett ez egyre konnyebb lett, most mar eljatszik egyedul, apaval itthonmarad stb. De az elejen haaaat azt hittem nem elem tul, de komolyan.
2010. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. ja, még abba hogy nekem szól a sírás.
2010. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Abba, hogy a körülöttem lévők tanácsai nem mindig jók. Tudod, olyanokra gondolok, hogy a 30-40-50 évvel ezelőtti etetési, gondozási szokások a mai gyerekeknél már nem állják meg a helyüket, túlhaladottak... Inkább a saját ösztöneimre, józan eszemre hallgatok és utánaolvasok, ha nem vagyok tisztában valamivel megalapozott, szakmai oldalakon... aztán átszűröm a saját igényeimre és a babáméra, majd úgy csinálom.
2010. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem a fürdetést volt a legnehezebb megtanulni...császáros lévén fájtam is sokat, így ez sem könnyitette meg,na meg a hirtelen beköszönő hideg sem.:(

A másik, a szoptatás,nem mutatták meg normálisan a kórházban,itthon kezdtem rájönni,hogyan is kell, de addigra már véresre szívta mindkét bimbóm, sírva szoptattam..

Előttem egy kép: álltam a konyhában,és sírtam a férjemnek,hogy én ezt nem tudom megcsinálni...ma már 3 éves rosszaság:)

2010. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tulparazi mindent!!

Ez nagyon nehez szamomra meg most is (6 honapos a lanyom).

Kb egy kakilas miatt nyogeshez is rohammentot hivtam volna szivem szerint :D

Az idobeosztas a 2. nagy feladat volt szamomra.Szeretem ha rend es tisztasag van korulottem es minden este friss meleg etel a ferjemnek.Ezt nehez volt ossze egyeztetni a kis Szuszmorgommal :) Siras, kimerultseg es turelmetlenseg volt jellemzo ram sajnos.

2010. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Altatás és öltöztetés. Most 11 hónapos, de még mindig bajban vagyok, hogy mit is adjak rá.
2010. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sírás és nem alvás.
2010. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!