Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki azt mondta, soha sem szül...

Aki azt mondta, soha sem szül többé, megváltozott a véleménye?

Figyelt kérdés
idén megszületett első gyermekünk, egy gyönyörű kisfiú. Feleségem mondta, hogy nem szül többször. Pedig szinte átlagos terhesség volt, 2 órás vajudással, mégsem akar többet. Én apukaként egy kislányt még nagyon szeretnék. 30 évesek vagyunk. Járt valaki már ebben a cipőben?

2020. júl. 15. 06:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Èn 8 éve (akkor voltam 31 éves )azt mondtam nem akarok több gyereket, elég a fiam. Tavaly jött az èrzès, hogy mègis szeretnék még egyet. Most vagyok 32 hetes a kislányunkkal.
2020. júl. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Az első nagyon traumatikus volt. 1 évig teljesen elzárkóztam még a gondolattól is,hogy vállaljunk kistestvért.

Most várjuk a 3.babát 😅

2020. júl. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem változott meg a véleményem, már 5 éves a lányom, semmi kedvem előlről kezdeni.
2020. júl. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon csúnya lett a terhességem vége. Alsó médiál császár, atónia.

A mai napig könnyezek, ha eszembe jut. Nem értem hogyan történhetett.


Egyelőre nem akarom újra és nem tudom változik-e valaha.

2020. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak 2 lesz idén a lanyom eddig nem változott sőt minden nap biztosabb vagyok benne hogy nem lesz még egy.
2020. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

5-ös

Akkor ez nem a szüléstől való félelem...

2020. júl. 15. 07:46
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom.


Terhességtől, szüléstől, bármi negatív kimeneteltől. Az első terhességemnél is eleinte minden rendben volt :(


Nem tudom még egyszer el tudnám-e ezt az érzést viselni, hogy valami baj van.

2020. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Szülőszobán kijelentettem férjemnek, hogy nem hogy gyereket, de még a szexet sem akarom hallani soha életemben ezután. Kb 1 éves volt a fiam, mikor férjem felhozta a kistesó témát. Eszem ágában nem volt újra szülni. Pedig nekem sem volt vészes a szülésem, a terhességem pedig maga volt az álom. 3 hónapig rágta a fülem, most adtam be a derekam. 15hós a fiunk. Ez az első hónap, hogy védekezés nélkül csináljuk.
2020. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Na én mindig is 1et akartam, 2 éves a lányom, több nem lesz.

A férjem akar mégegyet.

Tőlem akkor sem lesz, ha fene fenét eszik is..Mit nem lehet ezen megérteni amúgy? Mai világba 1 gyerekkel sem egyszerű, nem a régi idők vannak mikor anyuka 10 évig otthon ül, apuka meg eltart mindenkit. Meg minden egyes terhességnél vásárra viszed a bőröd, még ha sokan ezt nem ismerik is be. Nekem császár volt, hát mégegy császárt én biztosan nem vállalok. Ezzel le is zárult az, hogy miért is nem lesz :D


És ha nem kislány lesz nektek a 2.? Akkor legyen 3. 4.?

2020. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy magától a szüléstől fél? Bár egyébként félhet attól is, ez a 2 óra vajúdás, amit említettél, még semmit nem árul el arról, milyen volt valójában.

Nekem viszont gyanúsabb, hogy rájött, milyen egy picivel a nap nagy részében egyedül bajlódni otthon. Hát nagyon sz*r tud lenni, főleg, ha egy kicsit is nehezebb eset. Aztán gondolom, eszében sincs mondjuk egy dackorszakos naggyal meg egy babával ugyanezt játszani.

2020. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!