Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki azt mondta, soha sem szül...

Aki azt mondta, soha sem szül többé, megváltozott a véleménye?

Figyelt kérdés
idén megszületett első gyermekünk, egy gyönyörű kisfiú. Feleségem mondta, hogy nem szül többször. Pedig szinte átlagos terhesség volt, 2 órás vajudással, mégsem akar többet. Én apukaként egy kislányt még nagyon szeretnék. 30 évesek vagyunk. Járt valaki már ebben a cipőben?

2020. júl. 15. 06:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal, 20-as, hogy ezt bevallod. Ha vállalok másodikat, sajnos ugyanígy jártam volna én is. :(
2020. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom 20-as.
2020. júl. 15. 12:21
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ket ora vajudas az nagyon gyors elso gyereknel, nemcsoda, hogy annyira fajt neki, es nem akar tobbet. Egy lassabb vajudasnal tobb ideje van a testnek a tagulasra, a gyors tagulas joval erosebb fajdalommal jarhat.
2020. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott, de 5 évnek kellett eltelnie.

A terhesség meg a szülés is könnyű volt, viszont kisfiam végig üvöltött, hasfájós volt, a dackorszakban meg csoda hogy nem kötöttem fel magam az első fára.

Most már 6 éves, már elképesztő könnyű vele. Most vagyok félidős terhes a kishugával. Nagyon jó döntésnek érzem, hogy ennyit vártunk :) Kisfiam is nagyon várja a tesót.

2020. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek 11- essel! A szülés mennyi? Max pár tízen óra. Nekem 2 éjszaka várakozás, vajúdás ,oxitocion majd sürgősségi császár. Szar volt, de ez pár nap, de ami utána jön... Arra nincsen sürgősségi beavatkozás. A folyanatos kialvatlanság és nihill az sokkal rosszabb. Számolom a hónapokat, éveket, hogy végre tudják aludni egyet, nemhogy az egészet újra kezdeni...
2020. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!