Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napja nincs kaki az újszülöt...

6 napja nincs kaki az újszülött csak anyatejes babámnak, mit tegyek? 9 napos a baba.

Figyelt kérdés
A nap 80%-ban nyugodt, alszik, eszik, néz..de a többiben sìr, leginkább este. Akkor a pocija fájhat szerintem mert elutasìtja a cumit, cicit mindent és keservesen sìr, lábát hùzgálja, öklét rágja :(

2020. júl. 15. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk telefon felemelni és orvost vagy védőnőt felhív?
2020. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk felemeltem és itt után anyukák tapasztalatára lennék kìváncsi..
2020. júl. 15. 10:58
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Milumil komfort 1. Nekünk csak ez segített. De amúgy van valami szirup is.
2020. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
#3, anyatejes a baba, így nem igazán van kisegítve a tápszerrel a kérdező... Mondom ezt úgy, hogy egyébként a Milumil Komfort 1 tényleg jó, lányom is azt kapja, nekünk is segített. De ha lenne tejem, biztos nem váltanék tápszerre azért, mert fáj néha a hasa. Kérdező, amikor látod rajta, hogy fáj neki és próbál kakilni, óvatosan használj szélcsövet. Nálunk ez volt a másik, ami sokat segített, persze csak végszükség esetén használtuk, de szerintem 6 nap kaki nélkül már nevezhető annak.
2020. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagytok normalisak. 9 napos baba, 6 napja nincs kaki?Azonnal orvos.
2020. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Segíteni kell neki lázmérővel kakilni
2020. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát én is mennék az orvoshoz. Még csak 9 napos, és már 6 napja nem kakált?
2020. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, 6 napja. Orvos es vedőnő szerint is teljesen normalis anytejes babáknál ha egy nap több is van vagy ha 1 hétig semmi..neten is ilyesmit olvastam. Tápszerezni ezért nem szeretném. Ha holnap sincs vagy nagyon sìr ők is a szélcsövet vagy lázmérőt javasolták. Aggòdok nagyon.
2020. júl. 15. 13:16
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Es ha belelzarodasa van?ez nem jatek, foleg egy ilyen kicsi babanal, meg az sem biztos, h minden jol mukodik, meg lehet benne magzatszurok is. En orvoshoz vinnem.
2020. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudtam hogy a heti 1 kaki csak 6 hetes kor után normális. Mondjuk minket nem érint, mert 5 hónapos babám még mindig minden evéskor kakil.

Én is vinném az orvoshoz!! Konkrétan 3 napos kora óta nem kakilt...

2020. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!