Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napja nincs kaki az újszülöt...

6 napja nincs kaki az újszülött csak anyatejes babámnak, mit tegyek? 9 napos a baba.

Figyelt kérdés
A nap 80%-ban nyugodt, alszik, eszik, néz..de a többiben sìr, leginkább este. Akkor a pocija fájhat szerintem mert elutasìtja a cumit, cicit mindent és keservesen sìr, lábát hùzgálja, öklét rágja :(

2020. júl. 15. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
4 en meg váltottam tapszerre és nem fajt a hasa 🤷🏼‍♀️ Boldog világ érkezett el közénk. Mindenki döntse el.
2020. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem játék ez! Inkább nézzenek hülyének a kórházba mert túl aggódod, de ne húzd az időt! Sajnos volt már ebből tragédia is! 😞 Kívánom a legjobbakat!
2020. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Jezusom mit kell ijesztgetni szegenyt. Az anyagejet nagyon nagyon lassan tudja megemeszteni a baba foleg h meg csak 9 napos elphogy beindult az emesztese. Anyatejes babaknal 1 het is belefer.
2020. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé megrémültem..na de semmi baj, volt kaki, minden rendben :) ez a lényeg, köszönöm a válaszokat. Remélem beáll a rendszeres kaki.
2020. júl. 16. 09:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis, hogy nincs!:)


Ha sokat huzogatja a labat, tornaztasd ovatosan, pocaksimi ilyesmi!:)


Inakbb egy szoptatasi tanacsasoval konzultalj mint itt a gyk-n🤗

Dődület ez a sok marhasag amit leinak

2020. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!