Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleugrani a teso vallalasaba...

Beleugrani a teso vallalasaba teljes meggyozodes nelkul?

Figyelt kérdés
Mindketten akarjuk, de nem tudunk donteni, hogy varjunk-e meg. Ha most belevagunk, 1,5 ev lenne a korkulonbseg, ha azonnal sikerulne. Kicsit ugy erzem, mintha ugy ugranek bele egy sziklarol egy toba, hogy csak sejtesem van arrol, hogy mi van alattam. Alapvetoen ugy erzem, hogy menne, de azert van bennem egy csomo ketseg, mert igyis sokszor nehez a sok ebredes, napkozbeni nyekerges, illetve meg szoptatok is. Ilyen esetben ti vennetek egy nagy levegot, es belevagnatok? Vagy varnatok? Sokat gondolunk ra a ferjemmel mindketten.

2020. júl. 17. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes, azóta lett divat pár hetes/hónapos baba mellè újat tervezni, mióta ilyen sok támogatás van...🤔
2020. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11, nekunk biztos nem, kulfoldon elunk.
2020. júl. 18. 07:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tesót kell szülni, hanem mégegy gyereket. A gyerekek többsége a háta közepére sem kívánja a tesóját. Akkor szülj, amikor jónak érzed.
2020. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
11 nem egészen. Azóta mióta anyukák 2 évet tudnak otthon maradni mert a GYES már konkrétan semmit nem ér. Így ha a két gyerek között nem akar dolgozni pár hónapot, hogy a kicsit meg bolibe adja addig feleslegesen, akkor bizony iparkodni kell a másodikkal. Vagy aki vissza akar menni az meg általában legalább 1-2 évet. Vagyis mostanában vagy nagyon pici korkulonbsegek vannak vagy nagyobbak, mint ami régen volt jellemző.
2020. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom és a fiam között 1,5 év a korkülönbség. Nagyon nehéz volt velük anno. Végül a fiam után 6 évet vártunk, igaz nem ez volt a fő oka. A lányom 14, fiam 12, kislány 6. A nagyok elvannak a kicsivel külön külön, de együtt szépen fogalmazva nem igazán. Nem tudom hogy a korkülönbségnek van e köze ehhez mindenesetre szerintem érdemes 3 évet várni a tesók között.
2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Egyelore varunk meg.
2020. okt. 19. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!