Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan/mivel mossa a plüss...

Ki hogyan/mivel mossa a plüss játékokat, szundikendőt?

Figyelt kérdés

Ki szeretném mosni előre a Babának vett plüssállatokat, plüss csörgőket, szundikendőt, stb, de 1) nem mind mosható gépben 2) nem tudom, hogy az a mosógél, amit használok a ruháihoz (kifejezetten babáknak való típus, a kórházban is tudtommal konkrétan ezzel a fajtával mosnak), az használható-e a játékokhoz, amiket a szájába is vesz majd. Tartok attól is, hogy amit kézzel mosok, abból nem fogom tudni teljes mértékben kiöblíteni a mosószert, és nem szeretném, ha maradna az anyagban, mikor utána a Baba meg azt fogja rágcsálni.

Ti mivel mossátok az ilyen játékokat?

Nagyon köszönöm a segítséget!

38 hkm



2020. júl. 21. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én, a Chicco illatmentes öblítőjét és mosógéljét használom, kb. minden babaholmira/gyerekholmira, játék, ruha, takaró.

Újszülöttként, meg a Cseppke illatmentes termékeit használtam. (Akkor a szoptatós felsőimen is, hogy, nehogy irritációt okozzak. Csak, mert a családban többen érzékenyek voltak a mosószerre, így kicsit túlaggódtam az elején.)

2020. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy olyan program a gépen, ami 30 fokon mos és talán 400 vagy 600-as fordulatszámmal centrifugál, én azzal mostam ki ezeket. Amit kézzel lehet mosni, azt ezzel is lehet, úgy voltam vele, szóval az összes ilyen szundikendőt meg plüssállatkát ezzel mostam ki. Plusz azzal a mosógéllel, amivel a baba ruháit mostam, feltételeztem, hogy a ruhaujj is párszor majd a szájában landol, nem ezen fog múlni az egészsége (mondjuk én valami bio abszolút szagtalan adalékmentes tudomisénmilyen vackot vettem, előre utálom, hogy ezt kell használnom, de amint elfogy, veszek is valami normális mosógélt, de elsőre ez egészen biztosan jó lesz).
2020. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mosózsákban, vagy párnahuzatban, kézi mosás programon. Plüssök gyönyörű tiszták lesznek tőle.
2020. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Betettem őket egy parnahuzatba, és kímélő program a mosógépen.
2020. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 khniki ***** válasza:
100%
A ruháival együtt mosom 30 °C-on Ariem baby mosószerrel, aztán vasalom. A plüssöket nem vasalom.
2020. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán berakom a gépbe őket. 30fokon, kímélő programra. Ami bírja azt a szárítóba is berakom. Soha semminek nem lett baja, gyönyörű minden plüss. A babának meg semmi baja nem lesz, ha esetleg kicsit megnyalogatja.
2020. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Berakom akkor a gépbe, csak kibírják! :)
2020. júl. 21. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!