Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babával panel lakásban?

Újszülött babával panel lakásban?

Figyelt kérdés
Augusztusra vagyok kiírva a kisbabámmal. Viszont egy 8 emeletes panel lakás 4.emeletén lakunk. Nagyon félek,hogy panasz lesz ránk, mivel egy pici baba sokat sir, főleg este, éjszaka. Nem szeretnék senkivel sem konfliktusba kerülni. Akinek panel lakásban volt pici babája annak voltak ilyen problémai? Illetve már van egy 3 éves gyermekünk, akiknek szintén van a pici mellett másik gyerek, Ti hogyan oldjátok meg hogy például éjszaka a kicsi ne keltse fel a nagyobbikat amikor sír? Hogyan szokattátok össze a két gyereket? Előre is köszönöm szépen! Negatív emberek kíméljenek...
2020. júl. 24. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lányom hasfájós volt. Rengeteget sírt, senki nem szólt érte. Pedig úgy vártam, hogy az első reklamálónak felajánlhassam a lehetőséget, hogy átvegye tőlem, amíg én alszom egy picit, de senki sem jött.

Most 1,5 éves és rémes! Futkározik, kiabál és hatalmas hisztiket vág le. Lélekben most is készülöl valamelyik szomszéd látogatására, de ha meg is tennék, részükről jogos lenne.


Egy aranyos történet: még tervben sem volt nálunk a gyerek, amikor a felső szomszédnál megszületett a baba. Egyszer éjjel felsírt, én meg nagy lendülettel felugrottam az ágyból, hogy rohannom kell ellátni a kicsit. Jót nevettünk a férjemmel és visszafeküdtem.

2020. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!