Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lesz a kisfiam. Ma...

6 hónapos lesz a kisfiam. Ma kúszni kezdett de hasról hátra nem fordul, ez probléma?

Figyelt kérdés
Pár hónapja tudott, de aztán abbahagyta. Azóta, ha elfárad hason csak sír, de nem fordul. Ma meg kúszni kezdett. Most létezik, hogy elfelejtette a hàtra fordulást? Amúgy hasra fordul egy pillanat alatt.

2020. júl. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj egyáltalán! Miért akarna a hátán feküdni ha már megy a kúszás is. Igen elfárad és inkább sír minthogy vissza forduljon,ez tipikus. Enyém ugyanezt csinálta. Már 8 hónapos ül,áll,mászik. De a hátára azóta sem fordul. Úgyhogy nem baj.
2020. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha valamit meg tudott csinálni, azt nem felejti el, csak nincs kedve csinálni. Ha elkezd sírni, azonnal megfordítod?
2020. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Változó, hogy azonnal megfordítom e. Van, hogy hagyom küzdeni. De annak az a vége, hogy elalszik hason.
2020. júl. 25. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Egyébként amikor már kúszott, mászott az én fiam is nagyon ritkán fordult hátra
2020. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se fordul hasrol hátra napközben soha, csak alvás közben a kiságyban forog minden irányba. Amúgy érdekesebb a hason lét, kuszas, tuti hogy azert nem csinálja.


Ha sikerült már, akkor azt tudja, azért nem csinálja mert nem akarja.

2020. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarja. Mert van egy pali madár anyja aki megfordítja, ha elfárad 😅
2020. júl. 25. 21:28
 7/7 khniki ***** válasza:
Én kisfiam is akkor tanult meg megfordulni hasról hátra, mikor már tudott kúszni.
2020. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!