Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiam 3 hete nem...

16 hónapos kisfiam 3 hete nem fogadja el a rendes ételt, gyümölcsöt. Az ennivaló látványától öklendezik, elhányja magát. Tudnátok tanácsot adni, mit tehetnék? Légyszi csak azok írjanak, akiknek tényleg volt ilyen problémájuk a csemetéjükkel!

Figyelt kérdés
Eddig az étrendje reggel joghurtból/krémtúróból állt vagy kis péksütiből, tízóraira gyümölcs, ebédre darabos főzelék kis desszerttel, uzsonnára keksz,kukorica pufi,kekszes gyümi, vacsorára rántotta, szendvics...stb. Ebből a menüsorból már csak a keksz, péksüti és a pufi maradt meg.
2014. nov. 18. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ételallergia?
2014. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor kapott MMR oltást? Az enyémnél oltás után egy héttel jött hasonló, ő mondjuk nem öklendezett, de kb. csak szopni volt hajlandó, meg esetleg egy fél joghurtot evett egész nap. Amúgy jó evő. Nálunk egy hétig tartott, de olvastam már elég durva sztorikat erről, meg van egy ismerősöm, akinek a fia azóta is alig eszik, pedig már iskolás.
2014. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most fogja megkapni az oltását 27-én. Tegnap jártunk a doktornőnél, azt a tanácsot kaptam, hogy csináljak a bébinek turmixokat és adagoljam neki a cebion multit. Bejött, simán beszippantja az innivaló-jellegű dolgokat. Az allergia vizsgálat addig is folyamatban van. Elég hosszú a várólista. :-/
2014. nov. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!