Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni egy folyton...

Mit lehet tenni egy folyton síró babával?

Figyelt kérdés
9 hetes, és ha nincs a karomban, akkor sír. Már nem bírom, hogy a budira nem tudok normálisan elmenni, mert üvölt, mint az oroszlán. A házimunkát se tudom végezni, ha ott van a karomban, magamra kötni meg nem akarom. Ha akkor csinálom a házimunkát, amikor alszik, akkor meg ott van, hogy nem tudok pihenni, és a porszívó hangjára amúgyis fel szokott kelni, hiába csukom be az ajtót. Állandóan fáradt vagyok, mert nem tudom magam rendesen kipihenni, és akkor még ott van az, hogy hurcoljam a karomban egész nap, már nem bírom.

2020. júl. 31. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Majd ez is meg fog változni.

Vannak ilyen babák.

Nincs segítséged, aki legalább kipórszívózik, vagy megfőz?

2020. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Kösd nyugodtan magadra, mikor nem végzel veszélyes munkát.

Fokozottan érzékeny valamiért.

2020. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Te akartál gyereket. Arra már nem gondoltál, hogy igényei is lesznek amiket neked kell kielégítened?
2020. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem akarod magadra kötni? Az lenne a megoldás.
2020. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előzővel, a magadra kötés lesz a megoldás, hacsak nincs valami komoly ellenszenv vagy ok, amiért nem akarod. Nem lesz elkényeztetve emiatt, ha ez a gondod.


Így csak idegbeteg leszek érthető módon.

2020. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem szeretnéd magadra kötni? Szerintem ez lenne a legegyszerűbb vagy kereshetsz házvezető nőt.
2020. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Derwer ***** válasza:
79%

A magadra kötés szerintem is segíthet.

Emelelt esetleg berakhatsz neki valami fehérzajt és akkor kevésbé ébred fel minden zajra.

2020. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Átérzem, nekem is ilyen volt a babám. De én magamra kötöttem, és sokkal egyszerűbb lett így mindkettőnknek. Az nem lehet megoldás, hogy amikor párod hazajön, atveszi, te meg gyorsan megcsinálod, amit meg kell?
2020. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Én sem foglalkoztam a hordozással, valami furi távoli dolognak tartottam, mert a közelemben nem láttam ilyet.

Aztán ugyanilyen babát dobott a gép és kínomban vettem egy kendőt 2 hós kora körül. Hát megváltás volt. Nem mondom, hogy mindig mindenre jó. De legalább alap dolgokat tudtam otthon csinálni anélkül, hogy üvöltött volna. Porszívózás, felmosás, főzés azon műveletei, amik nem veszélyesek.

2020. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nincs segítséged, aki legalább kipórszívózik, vagy megfőz?

- Nincs sajnos.


Te akartál gyereket. Arra már nem gondoltál, hogy igényei is lesznek amiket neked kell kielégítened?

- Képzeld el a parányi agyaddal, hogy én akartam gyereket, és igen, tudom, hogy egy gyereknek, pláne meg egy babának vannak igényei, de attól, mert neki vannak igényei, még ugyanúgy vannak nekem is. És hagy ne én legyek már a rossz anya, csak mert zavar, hogy hugyozni meg szrni se tudok elmenni anélkül, hogy üvöltene.


Miért nem akarod magadra kötni? Az lenne a megoldás.

- Mert alapból nehézkes a házimunka végzés (császármetszés miatt), és ha magamra kötöm, úgy még nehezebb lenne és az amúgy is kevés erőm elmenne.

2020. júl. 31. 10:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!