Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátok bújós,...

1 év körüli babátok bújós, szeret ölben lenni?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam sajnos nem, pedig úgy szeretném, ha ilyen lenne. "Kiskorában" :) rengeteget volt ölben, de már hiába venném fel, tolja el magát (mindig), menne mászkálni. A nagyágyon sem fekszik mellettünk, 5 mp-ig sem... :(

Hónapok óta nem tudtam úgy magamhoz ölelni, hogy együttműködött volna... Annyira hiányzik, hogy babusgassam, de nem engedni. Néha, ha olyanja van, ad 1-1 puszit (nyitott száját vigyorogva a fejemhez nyomja, de hetente csak párszor van ilyen). Kissé irigykedem, amikor ilyesmi korú babákat látok nyugisan, az anyukájuk ölében.

Gondolom nem egyedi az esetünk, ugye?

Miért lehet ez?

13 hónapos kisfiú anyukája


2010. aug. 3. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most atnul járni az egy éves lányom.Mikor nagyot esik és sír olyan szorosan hozzám bújik,hogy a szuszt is kiszorítja:))))

Egyébként is mikor hozzám totyog felkéri magát az ölembe és hozzám bújikj,de ez csak pár mp-ig tart:((

2010. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém kb. egy hónapja bújik néha oda, csak úgy, esés és sírás nélkül is. Lány, most 20 hónapos. Előtte nem volt jellemző, pedig én akkor is rengeteget ölelgettem és puszilgattam, de nem maradt meg az ölemben.
2010. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiam 1éves, nem egy bújós fajta.Még csak mászik, nem szeret ölben lenni.Olyankor mindig feszíti magát, hogy engedjem el.Játszani sem könnyű így, mert ölembe nem marad.Pedig kirakózni vagy keresd meg a párját játékot könnyebb lenne így ölben mint ha magam mellett lenne.Szerintem már rájött,hogy Ő egy önálló személyiség és magától is eltud érni dolgokat.

2010. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kislányom 14 hónapos, ölben már nincs meg egy percig se, állandóan menne. Egyébként sokszor szokott puszit adni, ami eltart vagy félpercig is nyomja a kispofiját az arcomhoz és közben jobb esetben nyalakszik rosszabb esetben harap:)
2010. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna. Esélyem sincs arra, hogy babusgathassam az egy éves kisfiamat mert egyszerűen ellök magától, pedig imád engem, de mégis. Esténként szokott rám mászni, de akkor is inkább játszik mint bújik, beletapos a hasamba, harapdos,stb Amúgy az apja is ilyen, havonta 1x ha megpuszil már örülhetek. Én meg az a "nyomrogatós tipus" vagyok, szeretek bújni. Úgy látszik szülnöm kell még egy gyereket, hogy legyen kihez bújni, hátha az örököl belőlem is valamit :D
2010. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is sokáig bántott kicsit a dolog. A lányunk egy öntörvényű, már most látható hogy nagyon önálló, független egyéniség. Ami tetszik is... De ezzel együtt jár az is, hogy ő nem marad meg ölben, folyton menne ide-oda, sosincs maradása, még átölelni sem lehet. Illetve most másfél éves és mostanra jutott el oda, hogy odajön és mondja, hogy simi és megsimizi a hajam, de már fut tovább, vagy egy fésüvel "fográszkodik" és nemrég tanult meg igazi puszit adni. sokszor játszik valamivel hirtelen odajön nyom egy puszit és fut tovább.

Ennél többet én nem is várok tőle. Utálom mikor a szülők eröltetik, hogy tessék puszit adni. Nekem akkor adjon, ha tényleg akar, ne úgy hogy betanítottuk rá... :DDD

2010. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó: fodrászkodik a hajammal, fésülgeti, simizi
2010. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most lett bújós. A héten lett egy éves.
2010. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!Hányadikán?

Az én fiam bújós,"cserébe" még szopik,s köztünk is marad az éjjeli szopás után-hamarabb elalszom,mint ő..

2010. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányom a hónap végén lesz egy éves és ő meg szeret ölben lenni,bújni is.Van,hogy letenni sem lehet,az viszont már fárasztó,mert nehéz.
2010. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!