Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó cdkett amit...

Ajánlanátok jó cdkett amit szeret babátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:
cd-ket :)
2011. jan. 13. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Álomszép sorozat (imádja), meg elvan a Baby goes Abba-val is!
2011. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyéim is a Babies GO sorozatra esküsznek :))


Ha a youtube-ra beírod, hogy Babies go, akkor sok ilyet meghallgathatsz. Én is szeretem, mert ezek olyan zenék, amik nem kergetnek az őrületbe (olyan is van sajnos), és az eredetijüket még szeretem is.

2011. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a babád nem annyira kicsi próbáld ki a népdalokat és Halsz Juditot:-) Nálunk most az utóbbi a sláger:-)
2011. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat énekelek neki, 8 hónapos amúgy, de most pl nagyon fáj a torkom, és nem szívesen énekelgetek így egész nap, és amik nekünk vannak baba cd-k azokat már széthallgattuk :) ezért várok tippeket. :) Nagyon köszi az eddigieket
2011. jan. 13. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk vannak gyerekdalos cd-ink, Halász Judit, stb. Ha megírod a címedet, e-mailben tudok neked küldeni jó párat.
2011. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Halász Judit minden mennyiségben.Imádjuk.

16 hónapos fiú.

2011. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Halász Judit és a Minimaxon levő Gyerekdalok és Mondókák - ez is megvan CD-n, nagyon szereti.
2011. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!