Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki rendelt a Felicitas-tol ilyen készségfejlesztő kártyákat?

Figyelt kérdés
Tegnap hívtak,megrendeltem.980Ft.4 hét múlva jön póstán.Kíváncsi vagyok,hogy van-e valakinek,meg hogy milyen!
2010. aug. 4. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
milyen kártyák?
2010. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

húú, valamelyik nap hívtak engem is...

én leráztam őket, én nem láttam értelmét, anélkül is megtanulja, hogy pl. mi az az alma stb...

szerintem innen nincs megállás, utána is küldeni fogják a csomagot, csak nem ennyiért, és mi ezt nem nagyon tudnánk finanszírozni.

de aki megteheti anyagilag, az nagyon jó, mert biztos szép játék, meg tanul is belőle.

2010. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én rendeltem, és már meg is jött. Szerintem nem sok értelme van. Mire tudnád értelmesen használni addigra legalább 2 éves lesz a gyereked, akkor meg már az enyém a bölcsiben fogja ezeket megtanulni, vagy élőben, de nem kártyákról. Az első csomag még olcsó, de a következő csomagok már horror áron vannak. Majd kapsz tőlük egy levelet még a csomag előtt, abba is benne lesz minden amit telefonon elmondtak. Én az első csomag után gyorsan le is mondtam a következőket. Akit meg még nem hívtak, az jobb ha már telefoban se rendeli meg.
2010. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak, nem jó ilyesmiket rendelni. Egy évig dolgoztam telefonos operátorként és minden ilyen vagy ehhez hasonló megrendelésnek van behúzós része.Sok anyukát le lehet venni a lábáról babás fejlesztő kiadványokkal egy kis ajándékkal, ami nem ér 1000Ft-ot. Most megrendeltél egy kezdőcsomagot és később majd küldik a többit.

12 hós kislány anyucija:)

2010. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha esetleg le szeretném mondani az első csomag után,azt hol tehetem meg,vagy milyen telefonszámon???
2010. aug. 4. 09:23
 6/17 anonim ***** válasza:
9:22-es vagyok a legjobb ha küldesz e-mailt, írsz levelet és telefonálsz. Az ilyen kiadványoknál az írásos lemondás a legjobb.
2010. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy a kezdőcsomagot várd meg mert abban biztos benne van az elérhetőségük.
2010. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is megrendeltem, de tényleg nem nagy szám! Már megjött az első csomag jó rég, de nem jött még következő, pedig nem mondtam le. De ha jön is mégegy, tuti lemondom utána. Azt hittem, hogy olyan kártyák lesznek, amiket egy pár hónapos baba tud majd használni. Ehhez képest tök vékony kis kártyácskák. A 100 ftos boltban kapható magyar kártya lapja vastagabb és keményebb, mint ez. Szóval aki még nem tette, ne is rendelje meg.
2010. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha megjött a levél, abba lesz telefonos elérhetőségük, és ott le tudod mondani. A levélben lesz egy honlap is, ahol a levélben küldött azonosítóddal még az első csomagot is le tudod mondani, ha akarod. Az én 13 hónapos babám amúgy szereti ezeket a kártyákat ide oda pakolászni, de erre bármelyik kártya megfelel.
2010. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak, de én is leráztam őket. Annyit esetleg még megtehetsz, ha csomagként vagy ajánlottan érkezik, egyszerűen nem veszed át már az elsőt sem.
2010. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!